John Varvatos Artisan Pure: svěží a výjimečně chladná vůně pro muže

25. Leden 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13848

Parfumérský dům John Varvatos představil loni na podzim novou vůni pro muže – Artisan Pure, která je limitovanou edicí vůně John Varvatos z roku 2009. Artisan Pure je okouzlující, dřevitá a citrusová vůně, která je inspirovaná svěžími kopci Xalapa v Mexiku. Prvních sto lahví bylo osobně podepsáno Johnem Varvatosem.

John Varvatos pracuje s tradicí parfumérského řemesla s nevídaně bohatou originalitou. Parfumerie John Varvatos nezná hranic. Je poháněna volností a kreativitou a inspirují ji přírodní materiály. Její vůně jsou odrazem mužnosti, sofistikovanosti, srdce a duše Johna Varvata.

Artisan Pure od společnosti John Varvatos v sobě nese odraz kolekce Artisan: spojení starého řemesla a sofistikovanosti moderního umění. Vůně je kombinací posilující směsi citrusů a čerstvých bylin s akcenty dřeva. Díky těmto ingrediencím vytváří osvěžující a identické aroma.

Do této dokonalé pánské vůně přináší nenápadnou eleganci a svěžest sluncem vyhřáté dřevo z Mexika. Nová vůně ve svých nositelích probudí přirozený a bezstarostný pocit, který je atypický svou energií, a přesto je tak luxusní. Artisan Pure rafinovaně spojuje pohodlí, nenucenost a sofistikovanost. Díky těmto atributům se každý muž bude cítit výborně.

Galerie