K dokonalé kráse Vám chybí produkty od Bellápierre Cosmetics

Hana Benešová
07. Prosinec 2017
Americká společnost Bellápierre Cosmetics byla založena roku 2005. Dnes je jednou z nejrychleji rostoucích kosmetických firem na světě. Její název vznikl ze slov "Bella“, což je italské slovo pro krásu, a slova "Pierre", což ve framcouzštině znamená kámen. Bellápierre je tedy krásný kámen. Ptáte se proč? Protože všechny její minerální produkty jsou vyrobené z horniny zvané slída.

V Bellápierre používají 100% prášek slídy bez dalších aditiv nebo jiných škodlivých přísad. Tato klíčová kvalita je odlišuje od jiných značek, které používají nejrůznější "plniva“ v podobě chemikálií. Díky intenzivním výzkumům je značka Bellápierre Cosmetics jednou z mála make-up značek, které vyhovují všem typům pleti a které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Skvělým produktem je Bellápierre čisticí pleťové mléko. Tato uklidňující přírodní formule obsahuje ultra jemný 24karátový zlatý prášek, výživné vitamíny, oleje a rostlinné výtažky, které pracují na odstranění nečistot a zanechávají pokožku mimořádně čistou a obnovenou. Smícháte-li jej s vodou, stane se z něho výborný odličovač make-upu.

To pravé množství hydratace poskytuje Bellápierre PRECIOUS denní hydratační krém safírové řady. Je určen pro každodenní použití, obsahuje kokosový olej a vitamín E, který se během několika minut krásně vstřebává do pokožky. Výsledkem je měkká a pružná pokožka bez pocitu mastnoty. Tento krém s UVA 30 hydratuje pokožku, zlepšuje elasticitu pleti, snižuje výskyt jemných vrásek a linií, zlepšuje texturu pleti a její ochrannou funkci.