Kadeřnický kouzelník a gentleman z Vinohrad

Ondřej Petera
14. Říjen 2019

Zkuste si to představit! Vstoupíte do designově vymazleného moderního interiéru, který navrhovaly designérské špičky ze studia VARO INTERIOR DESIGN. Uvítá Vás sympatický, usměvavý, mladý muž, který jako by vypadl z reklamy na džíny Levis Strauss nebo Marlboro, usadí Vás do pohodlného křesla, nabídne Vám kávu nebo sklenku bublinek, a pak to začne. Váš účes nedostane jen novou fasádu, ale zbrusu nové základy a Vy odejdete naprosto nadšená. Nevěřite? Tak prosím - tady je několik svědectví od celebrit, které do pražského kadeřnického salonu HAIRTREND k Lukáši Kluckému pravidelně chodí.

„Je naprosto úžasný! Nechodím si k Lukymu jen nechat udělat vlasy, chodím si tam odpočinout a nabrat dech,“ chválí salon například Nikol Štíbrová, herečka, bloggerka, youtuberka a členka populární ženské skupiny 3 v 1. Není jediná. Stejné důvody přivádějí k Lukáši Kluckému pravidelně i oblíbenou fitness bloggerku známou pod přezdívkou Fit style whit Eli, novinářku, která „ráda dráždí celebrity“ Markétu Reinischovou, tenistku Terezu Martincovou, přední českou baristku, lifestyle bloggerku a vyhledávanou specialistku na kávu Veroniku Tázlerovou a nebo finalistku České Miss z roku 2008 Kateřinu Šonkovou, jejíž chvála má dvojnásobnou hodnotu. Sama totiž začínala jako kadeřnice. „Lukáš to s námi prostě umí,“ mrká spokojeně Kačka Šonková.

Salon HAIRTREND se nachází v samém centru Prahy nedaleko stanice metra Želivského. Jeho zakladatel Lukáš Klucký má nejen dar vstřícného přístupu, ale je to skutečný profík. Vystudoval akademii Goldwellu a prošel mnoha špičkovými kadeřnickými školeními, mezi nimiž můžeme jmenovat například Toni Guy či Salerm i Jean Paul Myné. Miluje krásné vlasy a jeho práce je pro něj vášní, která ho naplňuje. Jako k celebritám se ovšem chová ke všem svým klientkám a ty to oceňují a rády se ke svému vlasovému gentlemanovi vracejí.  

Lukáš se stále aktivně po celém světě vzdělává na seminářích studia Wella, s nímž má navázanou spolupráci a jsou obchodními partnery. Mimoto sleduje všechny trendy, které se v dnešním světě objevují. Inspiruje se jimi v různých časopisech či přehlídkách, jichž se osobně účastní. Sám opakovaně bodoval v řadě prestižních kadeřnických soutěží. To mu umožňuje, aby byl ve vlasových trendech také futuristický a zároveň zvládl takové účesy upravit i do každodenně nositelné podoby. Na Facebooku společnosti se můžeme dočíst, jaké všechny styly účesů a za jakou cenu vlastně HAIRTREND dělá. Kromě dospělých mužů a žen můžeme s sebou do salonu vzít i ty nejmenší. I o ty zde bude postaráno.

Mimo salon HAIRTREND stojí za zmínku i druhý projekt, na kterém Lukáš pracuje se svou ženou - jedná se o designovou rodinnou restauraci GOURMET PAUZA na pražském Andělu. Tam si zase celebrity rády chodí vypít skleničku špičkového vína a pochutnat si na středomořských specialitách. 

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor