KARL LAGERFELD povzbuzuje digitální inovace spouštěním hry MAISON KARL LAGERFELD

Redakce
26. Únor 2020
Čtenost článku je: 17063 [?]

KARL LAGERFELD má to potěšení oznámit spuštění hry „Maison KARL LAGERFELD“, kterou je možné hrát na počítači, tabletu nebo mobilu a ve vybraných prodejnách KARL LAGERFELD od 13. února do 13. března 2020. Zákazníci jsou srdečně zváni, aby si hru zahráli podle libosti, a jednou týdně šťastný výherce získá nakupování u KARL LAGERFELD v hodnotě 250 euro/ 6 250 Kč. Cenu si v ČR výherce bude moct vyzvednout na prodejnách Karl Lagerfeld Nákupní galerie Myslbek nebo Karl Lagerfeld v Nákupním centru Westfield Chodov.

V této hře je úkolem hráče pomáhat Choupette v cestě kultovním KARL LAGERFELD Maison na 21 Rue St-Guillaume v Paříži při hledání modelů, bez kterých se v této sezóně neobejdete, a vyhýbat se při tom psům ze sousedství. Cílem je nasbírat co nejvíc pixelů. Choupette může také získávat bonusové body sbíráním speciálních kousků z kolekce KARL jako sluneční brýle, fotoaparáty, kabelky, ale také Karlovu šťastnou sedmičku a Eiffelovu věž.

Unikátní interaktivní hra je inspirována jarní kolekcí Spring 2020 Pixel, která se vyznačuje pixelovým vyobrazením Karla a Choupette v základních odstínech červené, žluté a modré. Konfekční oblečení představuje například buklé kabátek a odpovídající sukně v linii a s jemně třásnitými okraji a paspulkami. Elegantní barevné bloky se objevují na halence, pletených oděvech a na tunice. Pixelový obrázek Karla najdete na mikinách, tričkách a svetrech ve variantách tisku s vysokou hustotou nebo z 3D cvočků. Najdeme tu i pixelový QR kód s výšivkou a froté efektem.

Nabídka doplňků představuje škálu hravých stylů. V kategorii strukturované kůže najdeme velkou brašnu, malé a střední kabelky s uchem a odepínacími popruhy a vak ze strukturované kůže – to vše s pixelovými obrázky Karla. Je tu batoh zhotovený z všestranného nylonu, ledvinka a brašna s funkčním QR kódem, který můžete oskenovat mobilem, a dostanete se na KARL.COM. Kolekci doplňuje pouzdro na pas, peněženka na zip, čepice, balení 2 párů ponožek a přívěšek ke klíčům.

Kolekce Pixel je k dispozici v prodejnách KARL LAGERFELD Nákupní galerie Myslbek a OC Westfield Chodov, nebo na stránkách KARL a prostřednictvím vybraných velkoobchodních partnerů od 13. února 2020.

KARL LAGERFELD