KARL LAGERFELD povzbuzuje digitální inovace spouštěním hry MAISON KARL LAGERFELD

26. Únor 2020

KARL LAGERFELD má to potěšení oznámit spuštění hry „Maison KARL LAGERFELD“, kterou je možné hrát na počítači, tabletu nebo mobilu a ve vybraných prodejnách KARL LAGERFELD od 13. února do 13. března 2020. Zákazníci jsou srdečně zváni, aby si hru zahráli podle libosti, a jednou týdně šťastný výherce získá nakupování u KARL LAGERFELD v hodnotě 250 euro/ 6 250 Kč. Cenu si v ČR výherce bude moct vyzvednout na prodejnách Karl Lagerfeld Nákupní galerie Myslbek nebo Karl Lagerfeld v Nákupním centru Westfield Chodov.

V této hře je úkolem hráče pomáhat Choupette v cestě kultovním KARL LAGERFELD Maison na 21 Rue St-Guillaume v Paříži při hledání modelů, bez kterých se v této sezóně neobejdete, a vyhýbat se při tom psům ze sousedství. Cílem je nasbírat co nejvíc pixelů. Choupette může také získávat bonusové body sbíráním speciálních kousků z kolekce KARL jako sluneční brýle, fotoaparáty, kabelky, ale také Karlovu šťastnou sedmičku a Eiffelovu věž.

Unikátní interaktivní hra je inspirována jarní kolekcí Spring 2020 Pixel, která se vyznačuje pixelovým vyobrazením Karla a Choupette v základních odstínech červené, žluté a modré. Konfekční oblečení představuje například buklé kabátek a odpovídající sukně v linii a s jemně třásnitými okraji a paspulkami. Elegantní barevné bloky se objevují na halence, pletených oděvech a na tunice. Pixelový obrázek Karla najdete na mikinách, tričkách a svetrech ve variantách tisku s vysokou hustotou nebo z 3D cvočků. Najdeme tu i pixelový QR kód s výšivkou a froté efektem.

Nabídka doplňků představuje škálu hravých stylů. V kategorii strukturované kůže najdeme velkou brašnu, malé a střední kabelky s uchem a odepínacími popruhy a vak ze strukturované kůže – to vše s pixelovými obrázky Karla. Je tu batoh zhotovený z všestranného nylonu, ledvinka a brašna s funkčním QR kódem, který můžete oskenovat mobilem, a dostanete se na KARL.COM. Kolekci doplňuje pouzdro na pas, peněženka na zip, čepice, balení 2 párů ponožek a přívěšek ke klíčům.

Kolekce Pixel je k dispozici v prodejnách KARL LAGERFELD Nákupní galerie Myslbek a OC Westfield Chodov, nebo na stránkách KARL a prostřednictvím vybraných velkoobchodních partnerů od 13. února 2020.