Kde si nechat ušít boty na míru? Horký boty jsou jasnou volbou

27. Listopad 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15062

Plánujete navštívit nějakou velkou společenskou událost, či jen chcete vypadat dobře? Je vědecky dokázáno, že jako úplně prvního si na nás lidé v okolí všimnou bot, a proto je jasné, že si musíte zakoupit takové elegantní boty, které budou nejen dobře vypadat a budou se hodit na jakoukoliv příležitost, ale zároveň takové, jež se vám budou velmi příjemně a pohodlně nosit. Nemůžete přeci celý den chodit v obuvi, které vás někde tlačí. A přesně pro tyto příležitosti je vám k dispozici česká firma Horký boty, která vyrábí jedny z nejkvalitnějších bot, které u nás naleznete.

Pan Michael Horký, majitel české firmy Horký boty, se drží při výrobě obuvi tradice, která se již dědí v jejich rodině přes 80 let. Všechny boty jsou vyráběny z nejkvalitnějších usní, což je opracovaná kůže, kterou si sám vybere dle preferencí zákazník. Úžasné také je, že každý pár bot, které z dílny pana Horkého vylezou, jsou naprostým originálem a vy si tak můžete být jisti, že nikdo v okolí takové boty mít nebude.

Části bot do sebe musí perfektně zapadnout, jinak by si je společnost Horký boty nedovolila předat svým zákazníkům. Úžasný fakt, který jsem si mohl na vlastní kůži vyzkoušet a poznat, je i to, že pan Horký s vámi bude celou výrobu bot konzultovat, a tak přesně budete vědět, jak vše probíhá.

Hned od prvního rozhovoru mi bylo jasné, že to budou ty nejkrásnější a nejpohodlnější boty, které kdy budu mít na sobě. Vše totiž začíná nezávaznou schůzkou, kdy se potkáte s panem Horkým a probíráte s ním, jakou představu byste o obuvi měli a kterou preferujete. Nemusíte mít vůbec strach, jestliže se v tomto tématu ztrácíte, bohatě stačí, když řeknete, na jakou příležitost byste boty potřebovali, a pan Horký Vám ihned poradí a pomůže vybrat ty nejlepší. Následně si ještě můžete určit barvu, kterou byste preferovali. Měření nohy, tak aby obuv sedla na milimetry už je rychlovka, a dělá se v poslední fázi  schůzky

Michael Horký je velmi sympatický a milý pán, který se mnou po celou dobu tvorby bot neztrácel trpělivost. Když jsem se „rozhoupal“ k tomu, abychom mohli začít dávat boty dohromady, Michael přijel až za mnou, aby mi mohl předběžně změřit nohu a věděl tak, v jakých velikostech bude boty vyrábět. Velice jsem ocenil to, že mi vždy průběžně volal a předával informace o dalších krocích, a tak jsem měl přehled, jak si zatím mé boty ve výrobně vedou.

Nakonec jsem měl ještě možnost předat ohledně bot připomínky, aby byly opravdu takové, jaké si je představuji. Velmi mě zaujala i dárková krabice, ve kterých mi byly boty finálně předány. Tím, že se boty dostaly do mých rukou, to však ale nekončí. Obdržel jsem pečlivé informace, jak se o boty musím starat, a bylo mi i zdůrazněno, že pokud by se objevily jakékoliv potíže, mám firmu rychle kontaktovat, neboť mají k dispozici i servis bot, než si obuv takzvaně „sedne“.

Potvrďte si mou zkušenost s firmou Horký boty i vy a obujte si kvalitu! A co zmínit na závěr? Obuv na míru pana Horkého mohu doporučit jako originální dárek ať už pro partnera, ať už toho doma nebo toho firemního. Nejvhodnější formu je zakoupit si voucher v hodnotě takové, jakou uznáte za vhodnou. 

Galerie