Kérastase – nová řada GENESIS boří normy

23. Březen 2020

Nacházíte denně na podlaze nebo ve sprše hodně vlasů? Nejste jediná. Padání vlasů trápí až 88% žen po celém světě, ať už jde o padání z důvodu lámání nebo oslabených kořínků. Značka Kérastase se proto rozhodla řešit tento problém revolučně. Ve spolupráci s panelem expertů z oblasti dermatologie, výživového poradenství a péče o vlasy vyvinula duální akční plán pro všechny typy vlasů a různé příčiny jejich padání.  

Řada Genesis byla vytvořená s vysokým důrazem na efektivitu a kvalitu ingrediencí, které cílí přímo na původ oslabení vlasů. Kmenové buňky plesnivce alpského pomáhají vlasu udržet si hydrataci a současně fungují jako antioxidant. Obsah aminexilu v produktech podporuje růst a pevnost vlasů a kořen zázvoru působí proti vnějším agresivním faktorům, kterým vlasy čelí.

Tvorba Genesis byla inspirovaná nebojácnou a sebevědomou ženou, která každý problém řeší efektivně a pragmaticky. Profesionálové Kérastase vyslyšeli nejčastější vlasové problémy a představují unikátní řešení, které vyživuje, ale nezatěžuje. Už si nemusíte vybírat, zda řešit lámavost délek nebo zdraví vlasové pokožky. Vaše vlasy tak mohou být stejně tak silné, jako jste Vy sama a Vaše rutina stejně všestranná, jako váš potenciál.

Genesis nabízí několik možností, jak si sestavit posilující rutinu vyhovující Vašim vlasům a životnímu stylu. Spolu s exkluzivní salonní službou Genesis dopřejete vlasům regenerační boost, díky kterému budou odolnější, silnější a zdravější.

BAIN HYDRA-FORTIFIANT

Šamponová lázeň pro jemné a mastící se vlasy se sklonem k padání.

Vlasovou pokožku účinně, ale šetrně čistí a vlasům poskytuje hydrataci. Bojuje proti lámavosti a zlepšuje odolnost vlasu, čímž redukuje padání.

FONDANT RENFORÇATEUR

Vyživující kondicionér pro oslabené vlasy se sklonem k padání.

Jemným a lámavým vlasům dodává potřebnou hydrataci a posílení bez zatížení. Pomáhá předcházet zacuchávání. Poskytuje chybějící texturu a vyšší odolnost.

MASQUE RECONSTITUANT

Vyživující maska pro suché a oslabené vlasy se sklonem k padání.

Chrání vlasy před lámáním, které je příčinou nadměrného padání. Cílí na poškozená místa vlasu a přispívá k jeho rekonstrukci. Zároveň bojuje s vnějšími ohrožujícími faktory a navrací vlasům lesk a sílu.

DEFENSE THERMIQUE

Termoochrana pro oslabené vlasy se sklonem k padání.

Chrání vlasy před poškozením vysokou teplotou, vyvíjenou při stylingu. Navrací jim zářivý lesk a sametovou hebkost. Vlasy jsou pružné a nezacuchávají se při rozčesávání.

SERUM ANTI-CHUTE FORTIFIANT

Sérum pro oslabené vlasy se sklonem k padání pro každodenní používání.

Obsahuje složky podporující růst a zlepšuje zdraví vlasové pokožky, čímž účinně bojuje proti nadměrnému padání vlasů. Zklidňuje podráždění a pomáhá obnovit přirozenou ochrannou bariéru vlasové pokožky, a tím zvyšuje odolnost kořínků.

Exkluzivně v salónech značky Kérastase, profesionálních vlasových poradců značky Kérastase a na Notino.

L'ORÉAL

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže