KetoMix je jednička na trhu s ketonovými dietami

27. Říjen 2020
Čtenost článku je: 17472 [?]

Chtěli byste začít účinně hubnout, ale nechcete u toho strávit několik hodin ustavičného cvičení, které nepřináší až tak rychlé a ideální výsledky podle Vašich představ? Nemáte ani čas na to, abyste si stále sestavovali jídelníček, počítali každou kalorii a neustále se hlídali? V takovýchto případech pro Vás již zkušená značka KetoMix přináší účinnou ketonovou dietu, při které se nezpotíte, vychutnáte si výborné jídlo a kila půjdou zaručeně dolů.

Ketonové diety zažívají v poslední době opravdu velký rozmach – možná byste se někdy mohli i divit, jak je to možné, ale když o tom zapřemýšlíte, je to vlastně ihned jasné. Hubnout je možné bez ohledu na pohlaví a věk, a to vždy efektivně. Nebude Vás to stát ani všechnu sílu či drahocenný čas. Zkrátka, stačí pouze jíst to, co Vám dorazí od KetoMixu.

Spousta z Vás si nejspíše nyní klade otázku, jak taková dieta vlastně probíhá a jak je možné, že funguje. Když kontrolovaně omezíte ve svém jídelníčku příjem sacharidů, v těle nastane naprosto přirozená biochemická reakce. Chybějící cukry začne tělo nahrazovat ketony, což jsou látky, které si samo vytvoří z Vašeho uloženého tuku. To znamená – omezíte cukry, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. Tím pádem hubnete jen tuk, nikoli svaly. A Vaše kila začnou ubývat. Rychle a bez sebemenší námahy.

Dieta od společnosti KetoMix má tři jednoduché fáze. KetoMix Vám poskytne jídla celou dobu diety. Během diety je nutné jíst minimálně 5 jídel denně, po 3 hodinách. V první fázi si dáte 5 jídel KetoMix spolu s půl kilem zeleniny denně. O hlad tedy nouze nebude. Ba naopak, může se stát, že budete natolik syti, že Vám bude 5 jídel dělat problém. Ale pravidelnost je důležitá! V druhé fázi už budete jíst jen 3 KetoMix jídla a 2 běžná jídla podle zásad zdravé výživy. S těmi Vám KetoMix ale může pomoci, díky variabilním receptům, které pravidelně připravuje. A třetí fáze je už udržovací. Základem je jíst 5x denně a ponechat si všechny zdravé návyky a pitný režim, kterému Vás dieta naučila. KetoMix po skončení diety doporučuje držet se low carb stravování a stále si hlídat příjem cukrů a sacharidů. 

Možná Vás už napadla i otázka, zda při ketonové dietě nebudete „trpět“ hlady. Nebojte se, nic takového Vás rozhodně nečeká – nejenom že je KetoMix dieta výborným zdrojem vitamínů, minerálů, bílkovin a je vhodná i pro celiaky, ale zároveň Vás vždy dostatečně zasytí. A vězte, že si na ní opravdu pochutnáte.

Na www.ketomix.cz najdete všechna jídla včetně doplňků stravy. Nově společnost představila čistě přírodní bylinnou kúru s moringou na podporu hubnutí, která podporuje metabolismus, zejména trávení. Je ideálním pomocníkem s podzimním detoxem. Přidejte přírodní tablety KetoMix detox a KetoMix Multivitamín a Vaše tělo se Vám odvděčí. 

KetoMix