KOLEKCE VYSOKÉHO ŠPERKAŘSTVÍ CARTIER [SUR]NATUREL

18. Srpen 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17152

Nová kolekce vysokého šperkařství [SUR]NATUREL od Cartier odhaluje přírodu v reálnější podobě, než je příroda samotná – odproštěnou od omezení, která jsou ve skutečném světě nevyhnutelná. Již v samotných základech kolekce odkrývá kreativní cestu, která propojuje figurativní s abstraktním: voda, flora a fauna jako součást nadpřirozeného.

Na jedné straně květiny, zvířata a voda, na druhé kreace, které z těchto zdrojů vycházejí, avšak zachovávají si pouze jejich ducha, promítající tuto prvotní energii do rozličných detailů. Zaoblenost rostlin v kouzelných formách, barevné skvrny dohromady tvořící neskutečnou zvířecí srst nebo řada třpytivých ledových krystalů. Stejně jako v každé své kolekci vysokého šperkařství, i v [SUR]NATUREL Cartier představuje ty nejcennější, nejkrásnější a nejzáhadnější vzácné kameny. Klenotníci v dílnách Cartier při tvorbě šperků zesilují sílu kamenů a mísí divokost s fantazií. Diamanty, smaragdy a safíry v kombinaci s opály, kunzity, korály, akvamaríny, beryly a křišťály. Kameny poutají hrou efektů transparentnosti a hloubky.

Jít za hranici skutečnosti a přetvořit ji. Pomocí krásy, nezaměnitelného stylu a dokonalosti své expertízy Cartier ukazuje cestu k přetvořené, nadpřirozené kráse.

Galerie