Konsepti: design na terasu

Redakce Luxus.cz
12. Červenec 2019

I když teploty sahají ke čtyřicítce, můžete na terase či zahradě zůstat styloví. A to minimálně co se týče venkovního nábytku. Přinášíme vám nadčasový výběr kousků, se kterými si perfektně odpočinete, ale zároveň jimi ohromíte i ty nejvybranější hosty.

Bubble long

Bubble long

BUBBLE CLUB

Designová plastová sofakřeslo a stolek Bubble Club se krom skvělého designu od Philippa Starcka vyznačují také vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům a stanou se tak klíčovým prvkem vaší zahrady či terasy. 

Křeslo Bubble Club, Kartell, Philippe Starck,www.kartellshop.cz, 14 610 Kč. 

Masters

Masters

MASTERS

Ikonická Židle Masters propojuje tvar židlí Series 7 od Arne Jacobsena, Tuliparmchair od EeroSaarinena a Eiffel chair od Charlese Eamese. Výsledkem je židle, která je nejen krásná na pohled, ale i pohodlná, lehká a praktická. “Masterska” patří mezi nejznámější židle všech dob a je vhodná nejen do interiérů, ale odolá i drsnějšímu venkovnímu počasí. 

Židle Masters, Kartell, Philippe Starck, www.kartellshop.cz, 5 430 Kč. 

Senja

Senja

SENJA

Stulte se a relaxujte na proměnlivé modulární pohovce Senja od značky Tribú. Kombinujte modul s jedním, dvěma nebo třemi sedáky, vysoké nebo nízké opěrky paží a zad, a vše, co potřebujete mít při ruce, si odložte na zabudovaný stolek, konzoli nebo konferenční stolek s deskou z teaku nebo glazovaného lávového kamene.

Studio Segers, www.konsepti.com, cena dle zvolené varianty. 

Zero

Zero

ZERO

I opékání špekáčků může být stylové, když si k němu pořídíte venkovní ohniště italské značky AK47. A pak stačí už jen naladit kytaru a příjemný večer může začít.

Ohniště Zero, AK47, www.konsepti.com, cena na dotaz. 

Fatboy

Fatboy

FATBOY

Pokud jste vyznavači maximálního pohodlí bez designových kompromisů, určitě znáte také značku Fatboy. Ta na každé léto připraví několik novinek, a je tomu tak i letos. Vyzkoušet tak můžete nový Fatboy Original Floatzac vhodný i do vody, Lamzac O nebo třeba nové vzory oblíbených slunečníků Stripesol.

Lamzac O, Fatboy, www.d1one.cz, 1 863Kč. 

Prince Aha

Prince Aha

PRINCE AHA

 

Taburet Prince Aha se skládá ze dvou kornoutků, které připomínají svým tvarem přesýpací hodiny. Prince Aha je zábavný a barvitý doplněk, který si najde své místo v každém interiéru i exteriéru.

Taburet Prince Aha, Philippe Starck, Kartell, www.kartellshop.cz, 2 200Kč. 

M’ Afrique

M’ Afrique

M A’FRIQUE

Kolekce venkovního nábytku italské značky Moroso se prodává už deset let a značka ji průběžně obohacuje o nové kousky. Kolekce se ručně vyrábí z rybářských nití v africkém Dakaru, takže milovníci barev a Afriky si přijdou na své.

Moroso, www.konsepti.com, cena na dotaz. 

Bubble long
Masters
Senja
Zero
Fatboy
Prince Aha
M’ Afrique