Kosmetika Capri představuje svůj kosmetický salon v Praze na Těšnově

15. Listopad 2019
Čtenost článku je: [?]

Česká kozí Kosmetika Capri je světovým unikátem s dokonale vyváženými recepturami, jejichž základem jsou vzácné složky kozího mléka, doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty. Takto koncipované přípravky nenabízí žádná jiná kosmetická firma na světě.

Už jste vyzkoušeli vysoce kvalitní přípravky této kosmetiky? Pokud ne, nyní máte příležitost. V Praze na adrese Těšnov 5 se nachází prvotřídní kosmetický salon.

Přípravky značek LE CHATON, LA CHÈVRE a CAPRAMEDIC® , se kterými ošetření probíhá,  jsou doslova nabité kozím mlékem, máslem, syrovátkou a kolostrem. Takto koncipované produkty působí blahodárně na Vaši pleť a její mikrobiom. Kvalita pleti se při pravidelné péči kozími produkty viditelně zlepšuje a pleť začíná zářit.

Certifikovaná kosmetička Zuzana Kučerová provádí různá ošetření, jmenovitě hydratační kúru, zklidňující ošetření normální i citlivé pleti, omlazující anti-ageing péči. Cena za hodinu profesionální péče je 650 Kč.

Ideální je navštěvovat salon jednou měsíčně. Vaše pleť se stane krásnou, čistou, mladistvou a především zdravou. „Vidíme velké rozdíly mezi ženami, které salony navštěvují, a které ne, a to už po prvních třech měsících,“ říká kosmetička Zuzana Kučerová a dodává: „Ženy, které ke mně chodí pravidelně si pochvalují, že jejich pleť je krásnější, pevnější.“ Navíc si v rukou Zuzany dámy odpočinou od denního stresu a zapomenou na všechny své starosti. Návštěva salonu Kosmetiky Capri je balzám pro duši.

Kosmetika Capri pravidelně na trh uvádí nové produkty. „Aktuální novinkou, která je opravdu skvělá jak pro ošetření v salonu, tak pro domácí péči, je zklidňující leknínový krém znakčy Le Chaton,“ říká kosmetička Zuzana a zdůrazňuje jeho účinky: „Je speciálně vyvinutý pro aktivní 24 hodinový účinek, obsahuje vysoké množství přírodních bio látek a umí řešit problémy zralé pleti. Vřele ho doporučuji.“

Leknínový krém zklidňuje, rozjasňuje a zjemňuje podrážděnou i citlivou pleť. Je ideální pro zpomalení stárnutí normální i citlivé, zralé pleti. Hloubkově redukuje tvorbu barevných skvrn a zesvětluje již vzniklé. Jeho složky zlepšují pevnost a pružnost pleti.

Krém získal pečeť klientek Mamma HELP. Leknínový krém byl testován klientkami Mamma HELP center v rámci speciálního projektu BUĎTE KRÁSNÁ. Šlo o profesionální testování trvající 1 měsíc. Zúčastnilo se ho 20 žen a 83% z nich bylo s přípravky spokojeno. Leknínový krém dostal známku 1. Dnes tedy víme, že tento přípravek vyhovuje i náročné pleti a pomáhá ženám po onkologické léčbě. Za 50 g zaplatíte 398 Kč.

ADRESA KOSMETICKÉHO SALONU: Zuzana Kučerová, Těšnov 5, Praha 2, 2. patro, dveře č. 235, tel. 777 600 079. Stačí zavolat a objednat se.

Kosmetické přípravky jsou také k dispozici 24 hodin denně na e-shopu a v profesionálních kosmetických salonech po celé ČR. Oboje najdete na webových stránkách Capri. S komplexní péčí a výběrem produktů Vám moc rádi poradíme osobně i on-line.

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti