Kreativní ředitel firmy Live City pan Dalibor Zurinek

Rozhovor sepsal Ondřej Petera
23. Prosinec 2019

Již od roku 2009 oživuje firma Live City Prahu zážitky, které čerpají z její historie a genius loci. Jejich přidanou hodnotou je široké portfolio vlastních eventů, které organizují pro veřejnost každý týden a na které navazují další vynikající služby. Firma má excelentní znalost kultury a umělců v České republice. Zakládá si na partnerském přístupu ke všem zúčastněným a snaží se o jejich maximální spokojenost. Za téměř 10 let existence se může Live City pyšnit tisíci velmi spokojenými klienty a desítky stálých obchodních partnerů, kteří se k nim vrací a doporučují je dalším lidem. Jejich práce je pro ně vášní a jejich cílem je dosáhnout excelence ve všem, co dělají.

Otázka
Mohl byste nám, prosím, v rychlosti nastínit, co přesně dělá Vaše agentura Live City?
Odpověď
Pořádáme koncerty klasické hudby s významnými umělci a Večeři s Mozartem v krásném Boccaccio sále, kde pravidelně vystupuje např. operní pěvec Daniel Klánský.
Otázka
Co přesně je to akce Večeře s Mozartem?
Odpověď
Luxusní event, který spojuje gastronomický zážitek s koncertem klasické hudby. Jednotlivé chody se podávají v pauzách koncertu a koncert je na té nejvyšší možné umělecké úrovni. Oproti běžné opeře nebo koncertu se odlišuje především velmi blízkým kontaktem s účinkujícími. Jste od nich doslova na pár centimetrů, což nikde jinde nezažijete. Vystoupení zpěváků je pojato až divadelně.
Otázka
V jakých datech se můžeme Večeře s Mozartem zúčastnit?
Odpověď
Hrajeme 2x až 3x do týdne, v 99 % případů úterý a soboty.
Otázka
Jaké nejzajímavější pokrmy byste doporučil návštěvníkům Večeře s Mozartem?
Odpověď
Součástí Večeře s Mozartem je tradiční tříchodové menu inspirované česko-rakouskou kuchyní. Hostům bych ale doporučil vyzkoušet Zlaté menu. Jde o luxusní čtyřchodové menu, kdy je každý chod spárován se vhodným vínem. Navíc je jeho součástí také neomezená konzumace dalších nápojů.
Otázka
Kolik stojí vstupenky na Večeři s Mozartem?
Odpověď
Cena vstupenek se bude od ledna pohybovat od 1.690 Kč za osobu včetně welcome drinku a tříchodové večeře.
Otázka
Je možné si vstupenky zakoupit přímo na místě, nebo je naopak nutná rezervace? Pokud ano, jak dlouho dopředu nám doporučujete si večer rezervovat?
Odpověď
Vstupenky je nutné si rezervovat dopředu, optimálně alespoň týden před vybraným termínem. Pro nákup vstupenek je nejlepší využít náš e-shop na adrese www.mozartdinner.cz, kde diváci najdou i termíny představení a další potřebné informace.
Otázka
Všimli jsme si, že na silvestrovský večer nabízíte speciální galavečeři s Mozartem, mohli byste nám, prosím, představit i tuto akci?
Odpověď
Co do programu je Silvestrovská galavečeře klasická Večeře s Mozartem, to znamená jeho nejlepší árie a duety, navíc rozšířená o nejkrásnější valčíky např. od Johanna Strausse mladšího. Po půlnoci následují nejlepší sklady Franka Sinatry k tanci i poslechu. Hostům je během večera servírováno slavnostní šestichodové menu.
Otázka
Co je pro Vás luxus?
Odpověď
Luxus je pro mě volný čas trávený s mojí partnerkou a rodinou. Jsem zapálený amatérský kuchař a cestovatel, tak s nimi rád objevuji nové restaurace a gastronomické zážitky.
Děkujeme za rozhovor

LIVE CITY

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže