Krok za krokem v péči o pleť s americkou kosmetikou Paula´s Choice

Redakce Luxus.cz
11. Červenec 2019

Nyní není nic snadnějšího, než najít ten správný produkt, který by vyhovoval Vašemu typu pleti a účinně působil na poškozenou pokožku. Paula´s Choice, kvalitní americká kosmetická značka, nabízí několik balíčků v péči o pleť.

Základní balíček pro denní péči obsahuje Cleanser (čisticí přípravek), Exfoliant (peeling) a Moisturizer + SPF (hydratační krém s SPF). Základní péče na noc obsahuje Cleanser, Exfoliant a Night Moisturizer. Pokud chcete pro svoji péči to nejlepší, zakupte si kompletní balíček v péči o pleť. Denní péče o pleť zahrnuje Cleanser (čisticí přípravek), Toner (tonikum), Exfoliant (peeling), Serum (sérum), Moisture + SPF (hydratační krém s SPF). Kompletní balíček večerní péče o pleť obsahuje stejné produkty, namísto hydratačního krému noční hydratační krém Night Moisture.

Cleansery jsou čisticí přípravky, které odstraňují nečistoty, mastnotu a make-up. Jakmile je Vaše pleť čistá, další přípravky, které používáte, budou působit ještě účinněji. Tonery vyhlazují, zjemňují a zklidňují pleť, navíc odstraňují poslední zbytky make-upu. Také dodávají pleti vitálně ošetřující složky po čistění. Nesmývatelné exfolianty odhalují mladistvě vypadající pleť a odstraňují staré pleťové buňky. Séra v kombinaci s hydratačním krémem zesvětlují pigmentové skvrny, zpevňují a rozjasňují pleť a zároveň vyhlazují vrásky. Day Moisturizer +SPF chrání Vaši pleť před poškozením vlivem slunečního záření, které je nejčastější příčinou stárnutí pleti a vytváření pigmentových skvrn. Night Moisturizer ošetřuje poškození pokožky a udržuje pleť hladkou a zdravou.

Pokud stále hledáte pomoc na Vaše vrásky, růžovku, akné či rozšířené póry, svěřte se do rukou Paulas Choice. Vyléčí Vám všechno. Tato americká značka je členem Leaping Bunny Programu, což znamená, že eliminovala testování na zvířatech, a to i u svých dodavatelů, od kterých bere ingredience. Její produkty jsou velmi jemné a nedráždivé. Neobsahují totiž přidané vůně, barviva nebo složky, které by mohly poškodit zdraví Vaší pokožky.