Krug představuje exkluzivní gastronomické zážitky na cestách

19. Červen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17427

Krug, prestižní značka šampaňského, ve spolupráci s luxusní cestovní agenturou Indagare Travel představuje novou sérii exkluzivních gastronomických zážitků nazvanou "Indagare Insider Journeys: Discover the Krug Single Ingredient". Tato série, plánovaná na podzim 2024, zdůrazňuje rozmanitost květin v kulinářském světě.

První zážitek se odehraje v Kalifornii od 17. do 20. října, kde hosté zažijí vaření na otevřeném ohni na odlehlém pobřeží. Druhý zážitek, od 11. do 14. listopadu, zahrnuje sběr bylin ve Vermontu s ubytováním v oceněném Twin Farms.

Poslední zážitek se uskuteční od 5. do 8. prosince v Tennessee, kde hosté navštíví Blackberry Farms v Great Smoky Mountains. Každý zájezd kombinuje špičková Krugova cuvée s výjimečnými přírodními scenériemi a kulinářskými zážitky od předních amerických šéfkuchařů.

Indagare CEO Melissa Biggs Bradley zdůrazňuje, že tyto itineráře jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytly smyslový zážitek, doplněný výjimečnými Krug Champagne zážitky. Tato jedinečná cesta propojuje lokální farmářskou kuchyni s autentickými zážitky v USA.

Galerie