Kukučka přináší luxusní ubytování a výbornou gastronomii ve Vysokých Tatrách

18. Září 2020

Milujete hory a chtěli byste v nich strávit příjemnou dovolenou zaměřenou nejen na léčivé prameny, ale třeba i na turistiku či cestování za zajímavými přírodními úkazy? A co se vydat do hotelu Kukučka Mountain Hotel & Residences, který se nachází v nejnavštěvovanější části Vysokých Tater. A to konkrétně Tatranské Lomnici. Nejen, že zde můžete zrelaxovat v hotelovém wellness a pochutnat si na výborné gastronomii, ale zároveň máte možnost vydat se za poznáním ceněného okolí.

Kukučka Mountain Hotel & Residences navštěvují dnes turisté za různými účely. Tím úplně nejhlavnějším je samozřejmě možnost luxusního ubytování. Protože hotel nabízí vysoký komfort svých služeb, zamiluje si tuto podtatranskou lokalitu snad úplně každý. Ubytovat se zde může celkem až 184 osob, které si mohou vychutnat elegantní pokoje Deluxe či apartmány s jednou, nebo dvěma ložnicemi. Ideální volbou je hotel i pro ty, kteří se zde chystají uspořádat konference či teambuildingy.

Pro užití maximální relaxace Vám hotel nabízí možnost využití jejich wellness centra, kde nalezneme suché, parní a infra sauny, Kneippův chodník či ochlazovací vědra a samozřejmě i prvotřídní služby maséra. Jestliže raději relaxujete cvičením, je pro Vás k dispozici i plně vybavené fitness centrum. Se svou drahou polovičkou se můžete vydat i na výlet za poznáním nedalekých jeskyň a vodopádů či lehkých i náročných turistických tras.

O hladu v hotelu rozhodně nezůstanete, protože se o výtečnou stravu postará luxusní Olívia Restaurant, kterou naleznete přímo v budově hotelu. Interiéry restaurace jsou skvěle zakomponovány do horského typu, takže i když budete v restauraci, budete mít pocit, jako byste se stále pohybovali po Vysokých Tatrách. V Olívia Restaurant si je zakládáno na nejvyšší kvalitě surovin, a o tom vypovídá i chuť každého jídla, které Vám zde naservírují, a to od grilovaného kozího sýra až po pfeffer steak z hovězí svíčkové.

Neváhejte a navštivte Kukučku i Vy. Kdoví, kolik nových míst se Vám zde povede nalézt.

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Kukučka Mountain Hotel & Residences

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže