Kvalitní a profesionální tiskoviny pro každého od společnosti IMKOM PRINT

03. Květen 2021

Dovedete si představit jakoukoliv firmu, která by fungovala bez kvalitních tiskovin? Představte si restauraci, která by neměla jídelní lístek, obchodní společnost, která by neměla ke svým prezentacím líbivé bannery a prezentační listy, cestovní kancelář bez letáčků či jakéhokoliv podnikatele bez vizitky. Asi je těžké si něco takového představit, že? Spousta osob se uchýlí k tomu, že se pokouší si tiskoviny vyrobit sama, ale mnohdy zapomíná na to, že právě zevnějšek naší společnosti o nás leccos vypovídá. Oddejte se tak společnosti IMKOM PRINT a nechejte si připravit nejen luxusní tiskoviny, ale i spoustu dalších produktů zaměřujících se na design.

Společnost IMKOM PRINT, která vyrábí tiskoviny již od roku 2016, využívá velmi výkonný digitální tisk pro nízkonákladové a ekonomicky výhodné počty kusů, čímž dokáže garantovat vysokou kvalitu každé jejich tiskoviny, barevné provedení a přívětivou cenu.

Je jasné, že pokud se spojí dlouholeté profesní dovednosti s moderními polygrafickými technologiemi, vznikne něco úžasného, co si zamiluje každý podnikatel – a následně především i každý zákazník. A přesně to poskytuje společnost IMKOM PRINT. Zkuste se sami zamyslet – kdybyste potřebovali zavolat nějakému obchodníkovi a měli před sebou dvě vizitky, nejspíše byste hned sáhli po té, která je kvalitně a profesionálně zpracovaná, než po vizitce, na níž vidíte jen telefonní číslo a nic víc.

IMKOM PRINT vám vedle vizitek dokáže ale zařídit i spoustu dalších tiskovin – letáky, plakáty, časopisy, katalogy, samolepky, tisk dokumentů nebo výrobu POS materiálů. Nezapomíná se ani na přípravu a výrobu etiket a obalů. Spoustě firem se také občas stává, že jsou po akci velmi vytíženi a najednou zjistí, že jim došly vizitky, letáčky, samolepky či jakékoliv další produkty, které rozdávají svým klientům. Přesně v takovýchto případech můžete využít službu PRINT&GO společnosti IMKOM PRINT, která vám zařídí dodání jakýchkoliv tiskovin do 24 hodin.

V případě, kdy byste chtěli trochu vykročit ze zajitých barev, jako je „černý text na bílém“, nabízí IMKOM PRINT i tisk bílou barvou, díky které se rozhodně odlišíte od konkurence.

Jestliže nejste sami dost graficky zdatní a nemáte představivost, jak by mohla daná tiskovina vypadat, nemáte se čeho obávat. Společnost IMKOM PRINT je tu v každém případě pro vás. Budete provedeni celou výrobou a získáte i odborné poradenství spojené s přípravou celého produktu.

Využijte osobní přístup a moderní technologie společnosti IMKOM PRINT i vy sami!

IMKOM PRINT

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže