Květinový box rozzáří nejen váš den.

Ondřej Petera
30. Září 2019

Každý den se snažíme podtrhnout krásu, kterou vytvořila sama příroda. Naši klienti ve Flowers Nairi mají možnost pak tuto krásu darovat.

Květina potěší vždy, ať už je k svátku, k narozeninám, výročí či jen pro zpříjemnění krásného dne. Příležitostí, kdy darovat květinu je nespočet. Květiny mohou být vázané a aranžované na míru pro obdarovaného, k dané příležitosti nebo podle oblíbených barev a stylů.

Překvapte své blízké originálním dárkem v podobě čerstvých květin nebo kyticí růží v luxusním boxu. Květinové boxy jsou překrásná a originální balení květin v krabičce. Můžete vybírat z mnoha druhů květin i různých barev. Květiny v krabičce jsou vždy čerstvé a balené jsou bezprostředně před expedicí. Květinový box je opravdu nevšední dar, který potěší každou obdarovanou osobu.

Průzkumy odhalily, že muži u květin preferují barvy červenou, modrou a žlutou, a ženy naopak dávají přednost červené, růžové a fialové. Pokud tedy při koupi květiny zvolíte červenou barvu, uděláte správně. Kytice z čerstvých květin, a především pak rudých růží, vyjadřuje hluboké city.

Květinářství Flowers Nairi téměř 20 let provozuje rodinné květinářství, s láskou k tomu, co dělají a péčí o každého zákazníka tak, aby byli všichni spokojeni s výsledky práce. Motto Flowers Nairi zní: „Nejsou zde žádné hranice nebo limity našich možností. Pokud chcete, aby se vaše sny staly skutečností, tak my bychom rádi byli ti první, kdo je realizuje a obohatí našimi nápady a zkušenostmi“.

Objednávat můžete v obchodě Flowers Nairi ve Slovanském domě přímo v centru Prahy!

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor