Látky svádící k dotyku a velmi ženská silueta, to jsou stěžejní prvky nové kolekce Tatiany Kovaříkové

08. Listopad 2019
Čtenost článku je: [?]

Ženskost v kombinaci s precizním zpracováním se objevuje jako zásadní pilíř v každé kolekci návrhářky Tatiany Kovaříkové. Od samého počátku své tvorby je módní designérka známá nadčasovostí jednotlivých modelů. Napříč kolekcemi se dají jednotlivé kusy a prvky velmi dobře kombinovat. V posledních letech se velmi často skloňuje odolnost, nadčasovost a šetrnost k naší planetě v oblasti módy.

 

Tatiana Kovaříková svým přístupem vždy prezentovala kvalitní tvorbou zastávající tzv. „slow fashion.“ Móda je záležitostí okamžiku, ale je vždy dobré, když je z ní cítit tradice, historie a úcta k danému řemeslu. 

Kolekce na zimu se může zdát na první pohled primárně společenská. „Jsem známá svými společenskými šaty, pro které mě mnohé zákaznice vyhledávají, nicméně tato kolekce, kterou jsem vytvořila, je určena k běžnému nošení,“ říká Tatiana Kovaříková a dodává: „Vše záleží na stylingu a doplňcích a ihned máte model pro denní nošení.

 

Jednoduché a precizní linie, které dávají vyniknout ženské siluetě, jsou vždy tou pravou volbou. Nová řada nese inspiraci minimalismem a návratem k ženskosti. Stěžejní barvy kolekce představují bílá, černá, žlutá, ale i zelená nebo červená. Silueta každého kusu oděvu je šitá a tvarovaná velmi precizně, aby vše perfektně sedělo a model souzněl s dámou, která ho bude nosit.

Dnešní žena je aktivní a neustále v pohybu a všechny milují kapsy nejen na kalhotách, ale i na šatech. Kabát naopak může změnit svou roli a být zároveň velmi zajímavými šaty, vše je dovoleno a záleží jen na našem pocitu a chuti experimentovat. Provedení kabátu dle Tatiany Kovaříkové je v nové kolekci v lesklé variantě velmi sofistikované a luxusní zároveň. Všechny modely jsou k dostání v nově zrekonstruovaném butiku TATIANA v centru Prahy v Dušní ulici.

TATIANA KOVAŘÍKOVÁ