Letní kolekce Brunello Cucinelli okouzlí půvabnou rustikálností a čistými liniemi

Hana Benešová
01. Březen 2019

Italská luxusní značka Brunello Cucinelli vítá sezónu jaro/léto 2019 sofistikovanou kolekcí, která se nese v jemných tónech a reflektuje současnou touhu po vyrovnanosti a pravých okamžicích klidu a pohody. 

V dnešním světě plném nejrůznějších informací, vjemů a vlivů není rostoucí potřeba po jednoduchosti a prožívání ryzích emocí velkým překvapením. I proto se Brunello Cucinelli tuto sezónu zaměřil na kousky, které radost přinášejí dlouhodobě a nadšení nepřejde jen po „jednom kliknutí“. 

Dámská kolekce Brunello Cucinelli se vyznačuje kombinací současných trendů a nadčasového stylu. Modely jsou precizně řemeslně zpracované a autentické. Mají rustikální půvab, který dává vyniknout kráse nedokonalých přírodních vláken a materiálů. Charakteristickými znaky jsou jednoduché prvky, přírodní barvy, moderní textury, dokonalé zpracování a pouštní atmosféra, které v kolekci na jaro a léto 2019 perfektně souzní. 

Pro pánskou kolekci čerpal Brunello Cucinelli inspiraci z dvacátých let, pro něž je typické mixování elegantního formálního stylu a prvků vycházejících z populárních sportů té doby, jako byl tenis nebo golf. Kolekce se nese v duchu neformální elegance. Svými barvami potěší milovníky odstínů hnědé, jemné šedé a béžové. Kromě obleků nebo bund se sportovními detaily tu najdeme také košile se vzory nebo lehké svetříky.