Letní kolekci sprchových produktů přináší Lush

Klára Kudrnáčová
05. Srpen 2019

Během prvního prázdninového měsíce vstoupila na trh nová kolekce sprchových produktů Lush, kterou můžete zakoupit jak v @LushNovySmichov, @LushPalladium, tak i v e-shopu. Novinky jsou zaměřeny na očistu, exfoliaci, hydrataci, osvěžení těla i mysli a oslavu léta. Mezi dalšími vás uchvátí exkluzivity z @lushliverpoolspa jako zbrusu nová mýdla, nebo voňavé hydratující sprchové oleje či další oblíbenci, které možná znáte už z #LushLabs.

Sprchový gel American Cream v bezobalové variantě

Sprchový gel American Cream v bezobalové variantě

Ke sprchovému rituálu přizvěte sprchový gel American Cream, který je provoněný čerstvými jahodami a pomeranči a dochucený ovocno-vanilkovým aroma. Rozhodně mu neodoláte, pokud jste rocker/ka a máte rádi kočičí brýle, letní žár, mléčné koktejly a jahodové poháry s kopou šlehačky. V gelu se mísí vanilková absolue, hřejivá benzoová pryskyřice, zvláčňující extrakt z mořské řasy a dotek šalvěje. Sprchový gel je dostupný ve 3 velikostech – 100 ml (245 Kč), 250 ml (485 Kč) a 500 ml (815 Kč) a v bezobalové variantě za 395 Kč.

Sprchový olej Coco loco

Sprchový olej Coco loco

Coco Loco – to je název pro luxusní kokosový sprchový olej. Zavřete oči a ocitnete se v ráji. Očistěte a zjemněte pokožku hydratačním kokosovým olejem a kokosovou moukou z Indonésie. Toto tropické trio - kokosový krém a silice z brazilských pomerančů a citronové trávy - vás na chvíli přenese na dovolenou do dalekých krajin. Sprchový olej zakoupíte za 169 Kč.

Sprchový peeling Aurora Borealis

Sprchový peeling Aurora Borealis

Vychutnejte si příjemnou masáž sprchovým peelingem Aurora Borealis. Cukr, jemná mořská sůl a bramborový škrob se postarají o hedvábnou hebkost vaší pokožky. Jasně a svěže se budete cítit díky kombinaci silic ze sicilských citrusů a oživující máty s ananasovým práškem. Kousek odlomte a podržte pod proudící vodou, aby se vytvořila peelingová pasta, jemně jí promasírujte vlhkou pokožku a užijte si tu neodolatelnou hebkost. Peeling zakoupíte za 119 Kč.

Sprchové želé twilight

Sprchové želé twilight

Vyzkoušejte něco nového a dopřejte si sprchové želé Twilight, které vás připraví na spánek lépe než počítání oveček. V peřinách se o vás postará vůně uklidňující levandule a tonky. Jejich konejšivé objetí vám pomůže relaxovat a v klidu si užít ten magický moment, kdy se den mění v noc. Extrakt z mořské řasy puchratky zvláční pokožku, benzoová pryskyřice uvolní a zklidní mysl. Do snění vplujete zahaleni sladkou vůní s pižmovým nádechem. Želé Twilight zakoupíte za 189 Kč. Hýčkejte se sprchovými produkty Lush. Tyto a další novinky najdete na www.lush.com

Sprchový gel American Cream v bezobalové variantě
Sprchový olej Coco loco
Sprchový peeling Aurora Borealis
Sprchové želé twilight

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor