Letní odpočinek s gurmánským zážitkem, léto v hotelu Hoffmeister nekončí

Soňa Hlaváčová
14. Srpen 2019

Hotel Hoffmeister vyniká nejen svou romantickou atmosférou, ale především neobyčejným gurmánským zážitkem, který zde lze zažít. Prostory hotelu jsou vhodné nejen k posezení uvnitř, ale  také na krásné a prostorné letní terase. Svou polohou se hotel stal Perlou pražského podhradí, kde stále více a více místních i zahraničních hostů nachází svůj azyl.

V nápojové nabídce restaurantu Hoffmeister se nachází skvělé letní nápoje, které nadchnou svou osvěžující chutí. Jsou jimi především domácí limonády, které restaurant vyrábí z vlastní hotelové zahrádky. Specialitou mezi pivy je polotmavá 11ti stupňová Amálka z Krašperskohorského rodinného pivovaru, který své pivo vaří přímo pro hotel Hoffmeister. Letní nabídku vín tvoří vína z Rakouska, Německa a hlavně také skvělá vína z Moravy.

Venkovní terasa pak za příznivého počasí v létě i na podzim nabízí speciální live cooking show – BBQ pro skupiny nad 10 osob. Na této akci mohou návštěvníci nejen okoukat triky šéfkuchařů, ale také si užít jedinečného výhledu na Prahu, který terasa umožňuje. Live cooking show kromě soukromých setkání skvěle zpestří obchodní jednání či firemní akce.

Ve spolupráci s dovozcem prémiových vín OpenWine pořádá hotel Hoffmeister ve dnech 11. – 12. září 2019 od 18:00 Gala festival vín ze sedmi zemí v prostorách restaurantu a terasy. VIP vstupenka v ceně 790 Kč zahrnuje nejen neomezenou ochutnávku vín, ale také malé pohoštění formou tapas, celou akci pak bude doprovázet živá latinskoamerická hudba. Je možné si dokoupit 3chodové nebo degustační 5chodové menu z nové podzimní nabídky a oblíbeného krevetového speciálu.

První ročník degustace kvalitních dovozových vín nabízí také partnerství, které partnerovi zajistí prezentaci produktu či služby během celé doby trvání akce a také 20 VIP vstupenek pro jeho hosty.

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor