Limitovaná edice hodinek HUBLOT BIG BANG UNICO ESSENTIAL GREY

12. Červenec 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 24106

Exkluzivní, technicky dokonalé a chic! Takové jsou nové hodinky  Big Bang Unico Essential Grey, které přicházejí na světový trh v limitované edici 200 kusů.

„Vůbec poprvé v historii Hublot jsme představili a navrhli limitovanou edici určenou výhradně k prodeji online. Chtěli jsme tak zdůraznit, jak důležitá je pro nás e-commerce.  Všichni naši fanoušci, sběratelé a potenciální klienti teď mají stejnou šanci tento nádherný a vzácný nový model získat,“ Ricardo Guadalupe, CEO HUBLOT.

Jen málokdy vypadaly ikonické křivky hodinek Big Bang tak nápadně a zároveň elegantně. Nový model Unico Essential Grey díky svému dokonale monochromatickému vzhledu umocňuje nezaměnitelný design původního modelu a přidává mu na zajímavosti. Pouzdro je vyrobeno z titanu, který díky speciální povrchové úpravě získal saténový finiš.

Stejně tak i luneta a ručky hodinek. Číselník ve stejném barevném odstínu je porhodiovaný. Ačkoliv 14,5 mm silné pouzdro o průměru 42 mm působí robustně, jak je u tohoto modelu zvykem, díky titanu jsou hodinky překvapivě lehké a při nošení obzvláště pohodlné. Srdce Big Bang Unico Essential Grey bije v rytmu manufakturního kalibru HUB1280,  chronografu se sloupcovým kolem, který disponuje rezervou chodu 72 hodin. Tyto stylové unisexové hodinky získají zákazníci ve speciálním balení hned se dvěma šedými řemínky, které se díky patentovanému systému Hublot One Click dají snadno měnit. Zatímco první je pryžový s titanovou sponou, druhý je vyrobený ze speciální strukturované látky opatřený zapínáním na suchý zip – jak jinak než švýcarský.  

Jak už bylo řečeno, jde o limitovanou edici pouhých 200 kusů, které jsou velmi snadno identifikovatelné díky monochromatickému kovově šedému vzhledu. Tentokrát hodinky  nekoupíte v žádném kamenném butiku na světě – k dostání jsou výhradně online na hublot.com, díky čemuž se z nich stává skutečně hodnotný sběratelský kousek. Klienti z USA budou za hodinky moci zaplatit i vybranými kryptoměnami. 

Galerie