Limitovaná edice kufrů RIMOWA x Alex Israel

Redakce Luxus.cz
12. Červen 2019

Nový design limitované edice kufrů RIMOWA Original vytvořil losangeleský umělec Alex Israel. Inspirací mu byla barevná paleta jeho současných maleb. Kufry mají barvy, které evokují západ slunce v L.A.

Jeho charakteristická tvorba prolínajících se barev byla za použití inovativních polygrafických technik přenesena na hliník. Jedná se o vskutku unikátní spolupráci, díky níž vznikla jedinečná kolekce kufrů ve dvou provedeních s duhovou škálou zářivých barev, takže svůj kufr na letišti rozpoznáte velmi snadno. Originální design doplňují v tónu ladící kolečka, kožené cestovní visačky s barevným profilem umělce a exkluzivní set nálepek na kufr s ilustracemi ikonických míst L.A. a děl Alexe Israele. V interiéru kufru je černá podšívka s monogramy.

„Při tvorbě designu kufrů jsem si položil jednoduchou otázku: Jak bych chtěl, aby vypadal kufr, který povezu na letišti v Los Angeles? Často létám a právě obloha nad L.A. je tím, na co se tak rád dívám,“ říká Alex Israel. 

„Jsme moc rádi, že jsme spojili síly s Alexem Israelem, jedním z nejzajímavějších světových umělců, a mohli představit, troufám si říct, nejlépe zkonstruovaný kufr, který jsme kdy vytvořili. Jde o unikátní počin jak pro Alexe, tak pro značku RIMOWA, oslavující dokonalou estetiku a ducha Los Angeles, centra americké kultury,“ doplňuje Alexandre Arnault, CEO RIMOWA.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor