Limitovaná kolekce Lush | Bridgerton

14. Květen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 13. 06. 2024

Vidět a být viděn – dekadentní oslava delikátních vůní, které zaujmou napříč celou společností. Nádherné spojení božských květinových vůní jako absolue z růží či frézie, snoubící se se sladkou vůní medu či fair trade kakaového másla, zaručeně zaujme. Kolekce je věrná základním hodnotám společnosti Lush, a proto jsou receptury tvořeny jen z těch nejvybranějších eticky získavaných ingrediencí, které propůjčují krásné vůně jednotlivým produktům.

Limitovaná kolekce šesti produktů bude k dostání nejprve přednostně exkluzivně v aplikaci Lush od 7. května, poté od 9. května v e-shopu a od 14. května v kamenných prodejnách.

Bee tělový balzám

Buďte ozdobou plesu! Díky tomuto bezobalovému tělovému balzámu s trojicí pokožku zvláčňujících másel – kakaového, illipového a mangového. Pohladí vás na duši známá, karamelovo-medová vůně s tóny silice z brazilských pomerančů a bergamotu, které zlepšují náladu, zatímco šípkový olej dodává rozjasňující závěrečnou tečku.

Lush | Bridgerton parfém

  Svatební kytice sladkých květů a bylinek, které ve vás zanechají romantický pocit. Tuto nádhernou vůni vytvořila naše parfumérka Emma Vincent pro svou vlastní svatbu a pyšní se směsí opojných a romantických květin v kombinaci s čajovou zahrádkou plnou máty, šalvěje a rozmarýnu. Výsledkem je pocit, jako byste cestou do kaple tančili valčík na louce.

See and Be Seen koktejl na mytí těla

Sladké a hedvábné očistné pohlazení vás zahalí do dekadentní vůně a připraví vás být středem pozornosti. Vychutnejte si osvěžující očistu s heboučkým mycím koktejlem s naší bestsellerovou vůní Rose Jam. Vdechujte opojnou směs silic z růží, geránií, sicilských citronů s pákistánskou růžovou absolue a smyjte všechny starosti rozjasňující šťávou z čerstvých jahod a uklidňujícím nálevem z čerstvých okvětních lístků růží.

Crème Anglaise tělový krém

Skvostná hostina plná lahůdek pro vaši pokožku: podává se sladká vanilka, krémové kakaové máslo a vůně se svěžími lučními tóny zeleně. 

Colour, Clarity, Carat, Cut koupelová bomba

Tato skvostná bomba do koupele je vskutku potěchou smyslů. Vyniká oslnivým třpytem (bez obsahu plastů) a pomůže vám ponořit se do klidu před velkou událostí. Silice z bergamotu a myrtovníku citronového vás rozzáří a rozveselí, benzoová pryskyřice dodává krémovou vůni připomínající vanilku a završuje tak sladkou, téměř čajovou vůni.

Galerie