LOBODA European Tour 2019 - Praha

LOBODA
Začátek akce
04. 04. 2019 20:00
Konec akce
04. 04. 2019 23:00
Místo konání
Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8
Pořadatel akce
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
Dress Code

Nejúspěšnější hvězda současnosti LOBODA přichází poprvé s evropským turné


BerinArt představuje: v dubnu 2019 vyrazí poprvé na evropské turné nejsexuálnější hvězda současnosti LOBODA.
Atraktivní Světlana Loboda přiveze svou „Kosmickou show“, která i těm nejnáročnějším divákům přinese spoustu zážitků a zábavy. LOBODA se neřídí módními trendy, ale vytváří je. Popová královna, provokující žena.


Zpěvačka se nebojí experimentovat a preferuje nezapomenutelné styly, které se dostávají do„hot“ třídy. LOBODA je jako módní chameleon. Nikdy nevíš, jak bude vypadat její styl zítra.


Singly z jejího posledního alba „H2LO“ se stávají hity, jež překonávají prodejní rekordy, videoklipy mají miliony shlédnutí na YouTube. V roce 2017 LOBODA získala vysoký počet cen, mezi které patří Zpěvačka roku, podle televizního kanálu MUZ-TV a RU.TV, dále také cenu Fashionpeopleawards. Její singl „Tvoiglaza“ získal ceny za nejlepší písničku a nejlepší video podle radiostanic Russkojeradio, Novojeradio a televizních kanálů RU.TV, MUZ-TV a Music box.


V rámci své koncertní show klade LOBODA důraz na nejnovější technologie a dramaturgii, která je základem každého vystoupení. Jedná se o představení XXI. století s nevídaným designem v novátorském podání. Společně se zpěvačko ubude vystupovat její tým: hudebníci, balet a doprovodní vokálisti. Show s unikátní scénografií, speciálními efekty a videoinstalacemi na obrovských obrazovkách je zároveň představením nejmodernějších trendů světa showbyznysu. Zazní zde nejen známé hity, ale i premiérové skladby.

Čeká Vás 100% nabytý adrenalinem, unikátní atmosféra a úžasný živý zvuk. Fanoušci z celého světa sní o tom, že osobně spatří živé vystoupení této nejprodávanější provokativní hvězdy. Nyní máte takovou možnost i Vy!

Fotogalerie: