Louis Vuitton představuje nejnovější variace kabelky Twist

04. Listopad 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 22654

Louis Vuitton představuje nejnovější variace kabelky Twist na sérii fotografií, jejichž hvězdou je Eve Jobs. Obdivovatelka francouzského módního domu a velmi úspěšná parkurová jezdkyně předvádí nové modely působivě a s grácií.

Kabelka Twist se poprvé objevila na přehlídce kolekce Cruise 2015 a brzy se stala opravdovou ikonou. Moderní a sofistikovaný design pracuje s ikonickým zámkem a grafickým tvarem z kůže Epi. Tento oblíbený kousek dokonale ztělesňuje savoir-faire proslulého módního domu.

V zimní sezóně roku 2022 odhaluje Louis Vuitton několik nových, svěžích variací tohoto modelu. Originální zámek LV Twist, atraktivní detail oživující klasický design kabelky, přichází v nové podobě, která osloví opravdové fajnšmekry. Těšit se můžete na pestrý štras, smalt, gravírovaný Monogram a gravírovaný kov, připomínající ikonickou kůži Epi.

Jemný třpyt nových detailů přitahuje pozornost k inovovanému zámku, který se přetáčí z iniciály LV v písmeno V, a představuje bohatý odkaz módního domu v moderním pojetí. Na elegantním černém podkladu vyniká růžový štras v kombinaci s černým smaltem, stříbrný štras ve spojení s bledě modrým smaltem pozvedá model Twist v barvě slonové kosti, modrý štras a bílý smalt zdůrazňují svěží design kabelky v sytě modrém tónu.

Rafinovaný styl dokonale dotváří fasetovaný zlatý či stříbrný řetěz. Kabelka Twist je kompaktní a prostorná zároveň. Je všestranným doplňkem pro celodenní nošení v malé i střední verzi. Díky nastavitelnému a odnímatelnému koženému popruhu nabízí široké možnosti nošení. Ikonický model Twist přichází také v tradičních odstínech bílé, černé a velbloudí srsti.

Eve Jobs v městských i volnočasových modelech z kolekce podzim/zima 2022 předvádí svůj přirozený půvab, který dokonale podtrhuje kabelka Twist.

Galerie

Rozhovory

Louis Vuitton