Lush představuje exkluzivní parfémy!

Redakce LUXUS.cz
27. Březen 2019

Lush představil 10 exkluzivních vůní z velmi limitované edice Gold Label, které byly vytvořeny přímo in-house, jako sebevyjádření vrchích parfemářů Simona Constantina, Emmy Dick a i přímo zakladatele Marka Constantina. Jsou inspirovány hudbou, literaturou a životními událostmi.

Tato edice obsahuje 9 unikátních parfémů a 1 Body sprej, které byly vytvořeny, nebo obnoveny exkluzivně pro Perfume Library (Parfémovou knihovnu), jež je součástí největšího obchodu Lush na světě v Liverpoolu. Vůně budou k dostání pouze online a to ve velmi malém množství a na velmi krátkou dobu!

Emma Dick, Lush parfemářka, říká: „V Lush máme štěstí, že má naše kreativita naprostou svobodu. A ta kreativita nemá hranic, protože si parfémy sami vyrábíme in -house: můžeme si opravdu rozhodnout, co chceme vytvořit a jak to chceme vytvořit."

Jedním z prvních Lush parfémů, který byl představen už roku 1995, je parfém V. Voní po fialkách, je velmi originální, až gotický. Pokud milujete vůni kadidla, oslovit by vás mohl parfém Never Ever Om. Je sladce kořeněný a je remixem parfémů původně stvořených pro sesterskou společnost B Never Too Be Busy To Be Beautiful. Pačuli dominuje exkluzivnímu parfému, který vznikla letošního roku, parfému SOS.

Sexy budete s neotřelou vůní Salarium, která byla poprvé uvedena na trh předchůdcem Lush Cosmetics To Go – v roce 1989 pod jménemSalarum. Pln ovoce je parfém Pansy, ovoce i bylinky naleznete ve vůni Junk. Pro milovnice květinových parfémů je jako stvořený okouzlující květinový parfém Himalaya. Velmi příjemná je sofistikovaná vůně s banánovým nádechem Fantabulosa, stejně jako lahodně ovocná vůně z roku 2010 Hairdresser´s Husband. Velkolepě po neroli a mandarinkách voní tělový sprej Prince.

 

 

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor