Lush uvádí první digitální koupelovou bombu na světě

25. Duben 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16759

V březnu tohoto roku se na festivalu SXSW v texaském Austinu představila společnost Lush Cosmetics s nevšední novinkou - první digitální koupelovou bombou Bath Bot a přidruženou aplikací Lush Bathe.

Tento hravý, kreativní a převratný vynález využívá moderní technologie ke zefektivnění každodenní rutiny. Stačí spárovat Lush Bath Bot s aplikací Lush Bathe přes Bluetooth a vybrat si z široké nabídky čerstvých, ručně vyráběných koupelových bomb Lush. Díky rozhraní aplikace si můžete vychutnat personalizovaný zážitek, který zapojí všechny smysly.

Tento inovativní produkt představuje novou úroveň luxusu a péče o tělo. Díky Lush Bath Bot si můžete dopřát naprostou relaxaci a osvěžení po náročném dni, a to bez jakéhokoli zbytečného stresu. Ponořte se do světa digitálních koupelových bomb a nechte se unášet na vlnách rozmanitých vůní, barev a textur.

"Ve společnosti Lush věříme v úchvatné, ručně vyráběné produkty a náš první technologický produkt Bath Bot je odrazem tohoto přesvědčení. Cílem Bath Bot a aplikace Lush je využívat technologie k dobrým účelům a k vytváření jedinečných smyslových zážitků." - Jack Constantine, vedoucí digitálního oddělení společnosti Lush

Sleepy mód

Když hledáte způsob, jak se uvolnit a odpočinout si po náročném dni, není nic lepšího než si dopřát relaxační koupel. S uklidňujícími levandulovými tóny, zvuky a atmosférou sladkého klidu se vaše koupel promění v pravou relaxační oázu. Nechte se unášet na vlnách uklidňujících vůní a zvuků a ponořte se do světa klidu a harmonie. Levandule, která je známá svými uklidňujícími účinky, dokonale zklidní vaše myšlenky a uvolní vaše tělo.

Fun mód

Pokud hledáte způsob, jak se uvolnit a připravit se na klidný spánek, máme pro vás skvělý tip. Vyzkoušejte si rituál před spaním s výrobky od společnosti Lush, které hýří barvami, optimistickými melodiemi a dokonale doplňují pohádky před spaním a bublinky. Tento unikátní zážitek je vhodný pro všechny malé i velké Lushies, kteří chtějí nalézt klid a harmonii před spaním.

Rave mód

Hledáte způsob, jak se dokonale nabudit a připravit se na akci? Vyzkoušejte si elektrizující citronovo-limetkovou explozi barev a pulzujících rytmů, které vám pomohou se dokonale nabudit a připravit se na jakoukoli výzvu. Tyto výrobky jsou navrženy tak, aby vám dodaly potřebnou energii a povzbudily vaše smysly.

Digitální bomba do koupele je v současné době k dispozici pouze k předobjednání na adrese bathbot.lush.com/cz/cs, v obchodech a dalších zemích zatím není k dispozici!

Galerie