LUXUS, ÚČINNOST A PÉČE NA MÍRU - FOREO PŘEDSTAVUJE UFO 2 A POSOUVÁ POWER-MASKING NA NOVOU ÚROVEŇ

15. Květen 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15709

Výkonná, na míru a opravdu luxusní péče o pleť – UFO 2 mění budoucnost power beauty v realitu. Tato průkopnická inovace od švédské skintech společnosti FOREO v roce 2020 se postarala o významný pokrok ve smart masking díky nejúčinnějšímu a nejrychlejšímu ‘Power Mask’ ošetření na míru na světě.

UFO 2 má více barev než duha a představuje významně vylepšenou variantu oceněné masky UFO, jež byla uvedena již v roce 2018. Nejnovější generace UFO exkluzivně využívá plné spektrum LED světla, rituály péče o pleť nastavené v aplikaci na míru a vyspělou termoterapii, která dokáže dodat pleti teplo až 5x rychleji než u první generace produktu.

UFO 2 s výjimečným designem spojuje více technologií v jediném produktu a nevyrovná se mu žádný jiný přístroj podobného typu – 5 nových technologií než v předchozím UFO pro krásnou a zářivou pleť během pouhých 90 vteřin.

UFO 2 technologie:

Plné spektrum LED světla: 8 různých LED světel přináší maximální výkon všem UFO aktivovaným maskám při spojení s tímto přístrojem. Každé světlo má odlišné vlastnosti, které odborně aktivují klíčové ingredience v jednotlivých maskách a vytvářejí cílené ošetření na míru.

    Purple LED redukuje výskyt jemných vrásek a umocňuje prozáření pleti.
   White LED  zpevňuje vzhled pleti a minimalizuje otoky.
   Green LED projasňuje mdlý vzhled a sjednocuje tón pleti.
   Orange LED revitalizuje a probouzí pleť pro dosažení zdravého vzhledu.
   Blue LED minimalizuje výskyt nedokonalostí.
   Cyan LED zklidňuje podrážděnou pleť.
   Yellow LED minimalizuje začervenání a zjemňuje pleť.
   Red LED redukuje známky stárnutí pro mladistvější vzhled.

Termo-terapie (zahřívání): Jemná a vysoce rychlá technologie termo-terapie okamžitě zjemňuje a připravuje pleť pro hloubkové vstřebání ingrediencí masky. Umocněná technologie uvnitř UFO 2 zajišťuje, že přístroj zahřeje pleť až 5x rychleji než původní UFO na optimální teplotu 45°C.

Kryo-terapie (ochlazování): Tato technologie je známá jako „řešení pro okamžité omlazení pleti“, kryo-terapie okamžitě ochlazuje pleť a dodává jí pevnější vzhled
s pozvednutými konturami, zároveň minimalizuje výskyt pórů a redukuje oteklý vzhled.

T-Sonic pulzace: 10,000 pulzací za minutu přináší jemnou obličejovou masáž, jež napomáhá absorbci aktivních složek a umocňuje účinnost UFO masek. Také napomáhá uvolnit svalové napětí, čímž dochází k minimalizaci výskytu jemných vrásek a otoků.

UFO 2 se kombinuje exkluzivně s UFO Power Activated Masks, čímž vzniká spojení výjimečné technologie a výživných přírodních ingrediencí pro jedinečné domácí wellness zážitky. FOREO nedávno uvedlo řadu masek Farm To Face Collection, vytvořenou z nejlepších ingrediencí z celého světa včetně: hydratační masky Bulgarian Rose, čistící masky Green Tea a vyhlazující masky Acai Berry.  A pro někoho, kdo touží po velice luxusním zážitku, značka FOREO přináší domů i velice speciální masku – Intensive Caviar Fusion Mask, jenž proměňuje kaviár a 24-karátové zlato do výjimečného anti-age ošetření.

 

Použití UFO 2:

KROK 1: Stáhněte si aplikaci FOREO For You zde: Android nebo Apple.

KROK 2: Spojte aplikací pomocí Bluetooth a zmáčkněte univerzální tlačítko na produktu pro odemčení a registraci Vašeho přístroje UFO 2 při prvním použití.

KROK 3: V aplikaci naskenujte čárový kód vybrané UFO aktivované masky a následujte instrukce. Vložte a upevněte masku na Váš přístroj pomocí kroužku.

KROK 4: Masku máte upevněnou na produktu, jemně klouzejte s UFO 2 po pleti a rovnoměrně po ní esenci masky rozprostřete. Pomocí UFO 2 vmasírujete esenci do pleti krouživými pohyby až do konce ošetření.

KROK 5: Jemně vklepejte zbývající esenci do pleti nebo odstraňte pomocí vatového tampónku. Aplikujte hydratační produkt podle potřeby a přání.

KROK 6: Odstraňte upevňující kroužek z přístroje a vyjměte masku. Omyjte UFO 2 i upevňující kroužek v horké tekoucí vodě. Osušte a připojte kroužek zpět k přístroji a vložte nazpět do stojánku.

Dalia Fernandez, FOREO Product Development Manager říká, že rok 2020 znamená dekádu skintech inovací, FOREO vstupuje do nové úrovně s uvedením UFO 2: ”Smart masking bylo symbolem pro 2019 a rok 2020 je zaměřen hlavně na power mask ošetření. UFO 2 je nejvýkonnějším produktem FOREO a vzniklo z neustálé snahy inovovat a významné poptávky po skintech. Máme jasné důkazy, že technologie se stává běžnou součástí každodenního rituálu péče o pleť a obecně v životě, do konce roku 2019 získalo FOREO již 36 milionů zákazníků, dokonce se nám podařilo prodat i 40 000 ks první generace UFO během jediného dne. Pomocí UFO 2 dáváme našim zákazníkům možnost dosáhnout neuvěřitelných a velice profesionálních výsledků z pohodlí jejich domova, čímž jim šetříme čas i peníze. FOREO je zaměřeno na inovace, což nám umožnilo vést v odvětví, a ne jen následovat, a to během 7 krátkých let,“ dodává.

FOREO UFO 2 bude v prodeji za 7 490 CZK od května 2020, prozatím exkluzivně na www.notino.cz.

Galerie

Rozhovory