Luxusní dovolená v Podkrkonoší díky Tree of Life

04. Červenec 2020

Kdo by v dnešní době nechtěl navštívit klidnou destinaci, kde si užijete příjemný pobyt, při kterém nebudete myslet na nic jiného než na odpočinek, klid a čistý vzduch, což je právě to, co splňuje resort v městečku Lázně Bělohrad – Tree of Life. Právě toto vše činí z tohoto místa luxusní a efektivní oblast pro regenerace těla i mysli.

Tree of Life je moderní čtyřhvězdičkový resort v již zmiňovaném podkrkonošském městečku Lázně Bělohrad, kde si můžete užít léčebné tradice, které si zakládají na slovech – příroda, alternativní i klasická medicína a výborné služby. Velikou výhodou, která činí právě toto místo skvělým prostředím pro regeneraci našeho těla i mysli, je nejen poklidné prostředí, ale i fakt, že si v Lázni Bělohrad získávají vodu z vlastního zdroje, který se nachází hned nedaleko lázní.

Prožijte příjemné léto v hotelu Tree of Life, který mimochodem během letních prázdnin nabízí své pobyty ze standardní nabídky s 20% slevou, a ubytujte se v jednom z 6 luxusních apartmánů nebo 67 dvoulůžkových pokojů, mezi nimiž nalezneme i speciální bezbariérové. Samozřejmostí v každém pokoji je plně vybavená koupelna, plně funkční Wi-Fi síť či minibar. V apartmánech jsou k dispozici dokonce i dvě koupelny.

Celé letní prázdniny nám budou v hotelu zpříjemněny díky skvělým doprovodným programům, na kterých můžeme zvýšit svou sportovní fyzičku (zlepšení běžecké techniky, orientační běh, nordic walking), protáhnout se (cvičení v přírodě), zdokonalit své kulinářské dovednosti (kurzy vaření se šéfkuchařem, tematické večeře, letní grilování) či se zúčastnit cestopisné přednášky. Pokud by Vás žádná z výše jmenovaných nabídek nezaujala, je samozřejmě možné vydat se i na kulturně-přírodní památky, kterých v okolí nalezneme hned několik – přehrada Les království, Český ráj atd.

Skvělým doplněním letních pobytů jsou i procedury pro redukci váhy a tvarování postavy, což je věc, kterou vyžaduje v bazénové době stále více a více zákazníků. Resort disponuje unikátní kombinací přístrojů, po jejichž první aplikaci řada klientů cítí pozitivní změny na svém těle.

V rámci každého pobytu nabízí resort i volný vstup do saunového světa Organic & Garden Spa, hotelového bazénu a jedinečného fitness s výhledem do zahrady. Neopomeňte tedy na úžasnou severskou saunu, sanárium, parní lázeň či kabiny pro tichou relaxaci, užijte si provoněné a krásné prostory sauny i s vyhřívaným bazénem a zavítejte do wellness centra i Vy.

TREE OF LIFE LÁZNĚ BĚLOHRAD

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže