Luxusní extra panenské olivové oleje: Darujte tekuté zlato díky Olivum.cz

Casas de Hualdo Fruits
Redakce
21. Prosinec 2020
Čtenost článku je: 17707 [?]

Napadlo by vás někdy darovat k Vánocům, případně k dalším významným příležitostem, olivový olej? Pokud ne, tak doporučujeme navštívit internetové stránky Olivum.cz. Olivové oleje, které tam najdete, patří k těm nejlepším na světě. Nejen že jsou výjimečné díky své kvalitě, ale zároveň jsou zabaleny tak, aby se staly jedinečným a luxusním dárkem pro všechny fanoušky vaření a dobrého jídla i zastánce zdravého životního stylu. Na následujících řádcích přinášíme přehled olivových olejů, které nás na Olivum.cz nejvíce zaujaly.

Five Unique

Five Unique

The Governor: Olivový luxus

Jde o nejnovější přírůstek v nabídce Olivum.cz. První pohled na luxusně vypadající láhev budí obdiv a respekt. Tento olivový olej je jistě už podle obalu naprosto výjimečný. A taky že ano. Pokud se rozhodnete sáhnout po tomto oleji, vězte, že nezískáte pouze úžasného pomocníka do kuchyně. Tento olej je jedinečný v tom, že působí doslova a do písmene jako lék. Díky vysokému podílu oleocanthalu a oleaceinu (rostlinné polyfenoly) je klasifikován jako jeden z nejzdravějších olivových olejů na světě. Půllitrová láhev, kterou pořídíte za 1090 Kč, je naplněna olivovým olejem z odrůdy Lianolia rostoucí na 500 let starých olivovnících. Tohoto fantastického olivového oleje, který produkuje rodinná farma Dafnis z řeckého ostrova Korfu, se ročně vyrobí pouze sedm až devět tisíc lahví.

The Governor

The Governor

FIVE: Designový kousek s krystaly Swarowski

Další fenomenální kousek v nabídce Olivum.cz. Tyto Vánoce z něj udělaly doslova hit, patří k nejprodávanějším olejům na tomto specializovaném portálu. Olivum.cz jej nabízí ve dvou základních provedeních – v bílé a černé lahvi, které na první pohled zaujmou svým designovým zpracováním. Půl litru tohoto oleje vyjde od 665 Kč do 695 Kč. Těšit se můžete na olej vyprodukovaný z oliv odrůdy Koroneiki, které byly vypěstovány bez použití umělých hnojiv nebo pesticidů.

Unikátem je pak skleněná láhev s matným povrchem ozdobená krystaly Swarovski, která je navíc uložena v polstrované dřevěné kazetě. Dvě stě mililitrů tohoto jedinečného extra organického panenského olivového oleje z jihu řeckého Peloponésu vyjde na 2570 Kč a patří k tomu nejdražšímu, co můžete na Olivum.cz aktuálně pořídit. Produkt pod názvem Five Unique Extra Virgin Olive Oil obsahuje kupáž odrůd Koroneiki, Athinolia a Asprolia, které byly vypěstovány v oblasti Finiki v regionu Lakónie.

Five Ultra Premium a Organic

Five Ultra Premium a Organic

Španělská kvalita stvořená pro chlapy

Španělská rodinná farma Casas de Hualdo jako by se zaměřovala na olivové oleje dělané pro mužskou část vévodící kuchyním, dobrému jídlu a grilování. Minimálně design jejich lahví a balení tomu odpovídá. Jedinečnou kvalitu jejich extra panenského olivového oleje nicméně ocení i jejich něžné polovičky. Z nabídky Olivum.cz jsme pro vás do tohoto výběru vybrali tři nádherná dárková balení. První je půllitrová solitérní láhev Reserva de Familia za 999 Kč. Jde o to nejlepší, co olivové háje rodinné farmy Casas de Hualdo nabízejí. Tento skutečně prémiový olivový olej silné chuti s vytrvalým aroma ocení každý gurmán. Navíc je zabalen v luxusní dárkové kazetě, která z něj udělá důstojný a reprezentativní dárek pro každou příležitost.

Další vizuálně velmi atraktivní je dárkové balení, které nabízí tři půllitrové láhve jedinečného extra panenského olivového oleje. Každá z nich obsahuje fantastický jednodruhový olej z vybraných odrůd – Arbequina, Picual a Cornicabra. Všechny tři láhve jsou zabaleny v luxusní dárkové kazetě, kterou si můžete pořídit za 1290 Kč.

Z nabídky této rodinné farmy, která se nachází v El Carpio de Tajo v provincii Toledo (asi 100 km jihozápadním směrem od Madridu) byste neměli opomenout ani kolekci extra panenských olivových olejů Fruits of our Land. Luxusní dárková kazeta obsahuje 4 láhve po 250 ml olivového oleje a skleničku pistácií, které stejně jako místní olivy rostou na této farmě. Oleje z odrůd Arbequina, Picual, Cornicabra a Manzanilla jsou všechny vyrobeny z říjnové sklizně oliv, kdy mají nejlepší chuť a obsahují nejvíce zdraví prospěšných látek. Tuto povedenou kombinaci v krásném dárkovém provedení pořídíte na Olivum.cz za 1190 Kč.

Casas de Hualdo 3x Mono

Casas de Hualdo 3x Mono

Eco Day a Eco Night: Luxusní bio olivové oleje rozdílné jako den a noc

Španělská rodinná farma Nobleza del Sur je další výjimečná rodinná farma, jejíž produkty Olivum.cz nabízí. Jde vidět, že český portál specializovaný na jedinečné extra panenské olivové oleje, chce a umí najít takové producenty, za kterými stojí jedinečný příběh. A ani v tomto případě určitě nesáhl vedle. Z rozsáhlé nabídky geniálních olivových olejů, které najdete na Olivum.cz, jsme do tohoto přehledu vybrali dva bio extra panenské olivové oleje pojmenované trochu tajemně, Eco Day a Eco Night. V obou případech jde o naprosto špičku nejen v rámci této rodinné farmy, ale vůbec mezi všemi olivovými oleji na světě. Prémiový extra panenský olej Eco Day totiž aktuálně získal ocenění ve Flos Olei 2021 (prestižní průvodce nejlepších olivových olejů na světě) „The Best extra virgin olive oil of the year“ z ekologického zemědělství.

Eco Day bodoval i v loňském roce, kdy získal 99 bodů ze 100. Oba oleje, které na Olivum.cz pořídíte za 549 Kč v krásných dárkových krabičkách, mají velmi zajímavý příběh, který se pojí s jejich názvy. Pokud chcete vědět, v čem a jaký rozdíl je mezi oleji Eco Day a Eco Night, zabrouzdejte na Olivum.cz – portál, který se primárně specializuje na prodej prémiových extra panenských olivových olejů z vybraných rodinných farem.

Nobleza del Sur Eco Day a Eco Night

Nobleza del Sur Eco Day a Eco Night

Olivum

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Five Unique
The Governor
Five Ultra Premium a Organic
Casas de Hualdo 3x Mono
Nobleza del Sur Eco Day a Eco Night

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže