Luxusní hotel Park Inn by Radisson nabízí krásný výhled na Bratislavu

02. Červenec 2020

V dnešní době by nás určitě napadlo hned několik velkých evropských měst, které nabízí překrásné památky a luxusní hotely, které nám poskytnout útulné domácí prostředí při odpočinku po celodenních cestách za kulturou a zábavou. Znáte ale snad nějaký hotel, který by nabízel výhled na celé město z luxusní vyhřátého bazénu? Právě takový je hotel Park Inn by Radisson v Bratislavě.

Hotel Park Inn by Radisson patří k jedněm z těch nejluxusnějších na Slovensku. Kromě ubytování v krásně vybavených pokojích, ze kterých si vybere zaručeně každý, a to ať požaduje jakékoliv služby, nabízí hotel i skvělou italskou restauraci či dokonalé wellness. Nejen že si budete v hotelu moci v klidu odpočinout a zrelaxovat, ale zároveň budete mít možnost navštívit a v pohodlí projít klidně celou Bratislavu, protože všechny památky budete mít díky lokalitě hotelu v centru Starého Města v podstatě hned za rohem.

V podstatě jen malý kousek od hotelu naleznete známé a zároveň překrásné Hviezdoslavovo náměstí, kde kromě obdivování elegantní kašny a kostelu můžete dorazit i na slavné adventní trhy. Prakticky před hotelem také naleznete morový sloup, který má připomínat a poděkovat za konec epidemie moru. Nedaleko našeho místa pro ubytování můžeme navštívit Katedrálu svaté Martiny, jejíž historie sahá až do 15. století (právě zde proběhla korunovace Marie Terezie).

Abychom se ale nebavili jen o památkách, které Vám ostatně doporučí hned na recepci, připomeneme, že v hotelu nalezneme výbornou restauraci Bocca Buona, kde si můžete pochutnat na italských specialitách. A takovými specialitami nemyslíme jen pizzu. Pro příjemné zrelaxování doporučujeme navštívit i místní SPA, kde naleznete několik druhů saun, fitness centrum či krásný vyhřívaný bazén, který nabízí nezapomenutelný pohled na krásnou Bratislavu.

Rezervujte si pobyt v hotelu Park Inn by Radisson i Vy.

Radisson Hotels

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže