Luxusní hotel v Mariánských Lázních Villa Patriot

17. Červenec 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15158

Mariánské Lázně jsou městem uprostřed přírody a jsou už po staletí známé díky oáze klidu, ale zároveň městem, kde se pořád něco děje. Vydejte se na odpočinek právě do Mariánských Lázní i Vy a ať považujete za relaxaci sportování, kulturu, kvalitní jídlo a pití, anebo výlety po širokém a krásném okolí, vždy si zde něco vyberete. Právě Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot je v tomto případě pro Vás jasnou volbou.

Villu, kterou nechal v anglickém stylu postavit první významný starosta Mariánských Lázní koncem 19. století, dnes můžeme znát jako Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot. Je to malý hotel, který je velmi vhodný pro „forever young“ hosty, kteří mají rádi individuální přístup, pro milovníky kvalitní gastronomie anebo firmy pro pořádaní obchodních setkání. Turistické cíle, golf, cyklistika, turistika a spousta dalšího jsou velkým lákadlem pro sportovce, kvalitní gastronomie je lákadlem pro gurmány a město Mariánské Lázně je lákadlem pro každého.

V hotelu je pouze 14 pokojů. Některé jsou s vysokými stropy a velkými okny a jiné jsou romantické, se střešními okny, některé s dřevěnými trámy s výhledem na hvězdy. Každý z pokojů je jiný. Nechybí zde ani větší apartmány, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Služby, které nemůžeme nabídnout přímo v hotelu, nabízíme pro naše hosty v okolí, mnohé se slevou.

Villu Patriot nenavštěvují jen milovníci sportu a relaxace, ale i ti, kteří chtějí ochutnat kvalitní gastronomii. V gurmánské restauraci s letní terasou, která je nejenom pro hotelové hosty, si můžete vychutnat jídla připravovaná z regionálních potravin. Jídelní lístek není velký, ale často obměňovaný. Každé jednotlivé jídlo je možné doplnit o výtečné víno, kterého nabízí v restauraci dostatek. Zde si pobyt zkrátka vychutnáte.

Galerie

Rozhovory

Villa Patriot