Luxusní plavková kolekce od Lise Charmel

08. Červenec 2020
Čtenost článku je: 15164 [?]

Začaly letní prázdnin, to je přesně ten čas, kdy se spousta z nás vydává na dovolenou, a to ať už k moři, což je v momentální situaci poněkud složitější, nebo jen k rybníkům či bazénům. Ať už se rozhodnete vydat kamkoliv, rozhodně si s sebou nesmíte zapomenout zabalit plavky, kterými strhnete pohledy všech mužů a úžas žen, které Vám je budou jen závidět. Proč tedy dlouho vybírat, když přesně takové plavky pořídíte od luxusní značky Lise Charmel.

Ve své kolekci plavek 2020 vytvořila LISE CHARMEL produktové řady pro ženy, které vyžadují jak minimalistický, tak módní vzhled. Jednodílné i dvoudílné plavky jsou obohaceny o jemný detail, který povýší jednoduché a čisté střihy modelů. Vybírat můžete také z celé řady originálních potisků ve stylu COUTURE.

Díky své odbornosti ve výrobě spodního prádla si značka může dovolit i hladké plavkové řady v čistých jednobarevných liniích a plavkové podprsenky do velikosti G. To vše doplněné o širokou nabídku oblečení a doplňků.

Použití úpletu LYCRA® Xtra Life® zaručuje stálý komfortní vzhled, plavky jsou 5 až 10x více resistentní na chlór a chemické přísady používané v bazénech, a tudíž se nemusíte obávat, že by se Vám poničily.

Pro doplnění celé kolekce 2020 LISE CHARMEL vytvořila doplňkovou řadu sofistikovaných oděvů  „...NA PLÁŽ I DO MĚSTA“ .

Jde o elegantní šaty, tuniky, kalhoty, šortky a halenky v bílé, tmavě modré a módní khaki barvě. Kombinace lnu a viskózy zajistí příjemné nošení v parném létě.

Neváhejte a oddejte se luxusu plavek Lise Charmel i Vy sama a udělejte radost sobě i svému muži!

Lise Charmel