Luxusní postele Hästens můžete vyzkoušet v prvním spánkovém studiu v Česku

02. Listopad 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17378

Uvolněte se, zahoďte podrážděnost, zapomeňte na spěch a časovou tíseň. Nechte za sebou hluk ulice a pojďte na chvíli do postele…Stačí otevřít dveře a vstoupit do klidného, jednoduchého a harmonického prostředí obchodu Hästens na Vinohradské třídě 33 v Praze. Nejenže uvidíte nejlepší postele na světě, ale v nově otevřeném Spánkovém studiu, jediném v celém Česku, si můžete jejich pohodlí a luxusní, dokonalé řemeslné zpracování přímo zažít.

Převaha tmavě modré barvy v interiéru tlumeně osvětleného spánkového studia s absencí rušivých detailů i oken navozuje až meditativní atmosféru. Vaše soukromí zajišťují závěsy kolem postelí, hluk tlumí sametově měkké koberce a poloha studia mimo prostor obchodu.

S výběrem typu postele vám ochotně poradí spánkový specialista. Bude s vámi konzultovat veškeré nároky, které na kvalitu spánku máte. Jeho pomoc oceníte zejména při rozhodování o vhodném typu matrace. Správně zvolená tvrdost vám díky sofistikovanému systému vzájemně spolupracujících pružin zaručí, že se váha vašeho těla rovnoměrně rozloží a každé jeho části se dostane optimální podpory. Pocítíte tak téměř „stav beztíže“, který dokáže poskytnout jen velmi málo jiných postelí.

Na první pohled postel Hästens zaujme modrobílou kostkou, barevnou kombinací typickou pro tuto značku, a dokonalým povrchovým zpracováním postele. Všechny postele vyrábějí ručně řemeslníci ve Švédsku, kde si předávají své cenné zkušenosti z generace na generaci. Na místě si můžete vyzkoušet většinu postelí, které Hästens nabízí. Jedná se o kontinentální postele: Luxuria, Auroria, Proferia, 2000T, rámové postele: Excel, Superia, Marquis a polohovací postele: Lenoria a Novoria.

Pravé bohatství postelí Hästens však spočívá uvnitř. Všechny jsou vyrobeny z nejkvalitnějších přírodních materiálů, a to ve zpracování vhodném i pro alergiky. Způsob vrstvení a poměry jednotlivých materiálů uvidíte přímo ve spánkovém studiu, kde je řez matrací vystaven. Přínos pravých přírodních surovin ve špičkové kvalitě nedoceníte ihned. Samočištící a termoregulační schopnosti vlny, antibakteriální vlastnosti lnu nebo vynikající schopnost koňských žíní odvádět vlhkost plně rozvinou svůj potenciál až v průběhu užívání lůžka.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ této luxusní postele, Hästens vám vždy garantuje 25 let záruku vztahující se na poškození rámu a pružin. Vaše spokojenost je pro tuto švédskou firmu na prvním místě a díky více než 160 let trvající tradici vám špičkovou kvalitu svých postelí dokáže zaručit. Navíc když si koupíte postel Hästens na Vánoce, ušetříte peníze na další dárky. Pokud si pořídíte v období od 1. 10. 2016 do 30. 12. 2016 kontinentální postel Hästens s čelem, obdržíte slevu 15 % na kompletní objednávku. Při nákupu postele máte také možnost zakoupit příslušenství o 15 % výhodněji.

Galerie