Nejlepší postele dělané na míru přímo do vaší ložnice

14. Srpen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 18179

Značka Hästens vyrábí jedny z nejlepších postelí na světě. Všechny jejich postele jsou vyráběné na míru, výhradně ručně a pouze z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, vlna a bavlna. Abyste si dokonalý spánek mohli užít opravdu dlouho, na každou postel poskytují záruku 25 let.

Řešení pro nejlepší spánek jsou posláním společnosti Hästens již od roku 1852. Kvalifikovaní řemeslníci v jejich výrobním závodě v Köpingu tříbí a zkvalitňují práci již celé generace. Každá postel je vyrobená na zakázku s využitím pouze nejlepších přírodních materiálů, nejjemnějšího čistého lnu, bavlny a vlny, nejkvalitnější švédské borovice a pravých, hypoalergenních koňských žíní. Rozdíl spočívá v detailech a v jejich úsilí zajistit lidem toužícím vést kvalitnější život a ten nejklidnější spánek.

Jejich posláním v Hästens je změnit způsob myšlení lidí ohledně spánku a prosazovat takový spánek, aby mohli zakusit vyšší kvalitu života. Proto své umění od roku 1852 stále zdokonalují a využívají pouze nejkvalitnější přírodní materiály a kvalifikované rukodělné řemeslné práce. Nabízejí proto lepší a hlubší spánek. Dávat světu nejlepší postele znamená být vždy precizní a nedopustit žádné kompromisy. Toto nadšení a odhodlání je vyjádřeno v jejich dlouholetém historickém odkazu. Jejich postele jsou více než produkt; jsou investicí do života a jejich věčným posláním je rozdávat lepší spánek s každou jednotlivou postelí.

Galerie