Dopřejte si ten největší možný komfort v nové posteli Hästens CLASSIC

28. Červen 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16517

Postele Hästens jsou skutečně výjimečné. Všechny jsou vyráběny skvělými řemeslníky a za použití těch nejkvalitnějších přírodních materiálů. Nabízí anatomicky dokonalý komfort, díky unikátním pružinovým systémům se Vám postel perfektně přizpůsobí, v určitých místech ponechá prostor a jinde poskytne tolik potřebnou podporu. Tím, jak se vaše váha rozloží, je dosažen typický „stav beztíže“, který dokáže podat jen velmi málo postelí.

První matrace Hästens byla vyrobena pravděpodobně v roce 1852, kdy byla slova „kvalita” a „dobré řemeslo” téměř svatá. I dnes řemeslníci v Hästens pokračují v tradici ruční výroby za použití pouze nejkvalitnějších přírodních materiálů, ovšem s dokonalejšími technologiemi.

Postele Hästens jsou komfortní díky takovým prodyšným materiálům, jakými jsou bavlna, koňské žíně, len a vlna. Dokladem o jejich kvalitě je fakt, že společnost dodává postele švédské královské rodině a že na své postele dává záruku celých 25 let.

Nejnovější z kontinentálních postelí je Hästens CLASSIC, ve které je zkombinována vlna, bavlna a len. Tyto přírodní materiály poskytují posteli neuvěřitelně hlubokou podporu. Základnu tvoří 8 cm vysoké bonelové pružiny, v matraci jsou 13 cm vysoké kapsičkové pružiny. Můžete si vybrat ze 13 barevných provedení v šesti velikostech. Nový model si můžete vyzkoušet v showroomu na Vinohradské 33 v Praze 2 nebo v showroomu Dreambeds v IC SOHO v Brně. Nezapomeňte také navštívit nový web s krásnou modelkou Elsou Hosk http://www.hastens.com/en/campaigns/elsa-hosk.

Galerie