Luxusní povlečení, do kterého se vyplatí investovat

Redakce
20. Březen 2020
Čtenost článku je: 13244 [?]

V dnešní době snad nenajdeme nikoho, kdo by se nechtěl vyspat „do zlatova“ v luxusním a kvalitním ložním prádle. Jistotu v tom, že si vybereme právě takové povlečení, máme díky firmě Matějovský, která nám dnes představí, jak by mělo správné povlečení vypadat, a proč si vybírat zrovna to jejich.

Už od roku 1990 získává firma Matějovský zkušenosti, které jí pomohly ve vytváření toho nejkvalitnějšího ložního prádla. Asi ve svém oboru nejprestižnější česká firma, která je oceňovaná i v zahraničí, již za své působení 4x vyhrála soutěž SHOP ROKU, a to v kategorii Cena kvality – Bytové doplňky a design.

Kvalitní povlečení se podle obchodu nepoznává díky gramáži, jak se spousta lidí mylně domnívá, ale pomocí kvality příze a hustoty vláken.

„K výrobě povlečení používáme výhradně kvalitní bavlněné příze, které mají dlouhá a tenká vlákna. Tkanina je ve výsledku jemná, hebká a má vysokou hustotu vláken, což zaručuje vysokou pevnost, ačkoli gramáž je nižší,“ sděluje Alena Samková, ředitelka společnosti Matějovský, tradičního českého výrobce ložního povlečení a bytového textilu.

Navíc nám záruku kvality může potvrdit i Státní zkušební ústav v Brně, který pečlivě všechny výrobky firmy Matějovský kontroluje a certifikuje. Právě investování do takto kvalitního ložníka prádla se vyplácí hlavně z hlediska dlouhé životnosti materiálu – především pokud se bavíme o mako bavlněném saténu a damašku, který byl oblíbený už u našich babiček.

Jako jeden z mála využívá Matějovský ekologické reaktivní barvy, které jsou jemnější, a Vaše ložní prádlo tak mnohem více rozzáří. Firma využívá i vlastní technologii tisku, čímž ještě více docílí zušlechtění jejich výrobků.

Ložní prádlo si u Matějovského vybere snad úplně každý, protože díky nadčasovému designu a spoluprací se světovými designéry nabízí firma spousty druhů vzorů, které můžete neustále obměňovat. Pro děti je možné zakoupit i povlečení s postavičkami z filmů a pohádek, jako je krteček či pro dívky Hello Kitty.

U Matějovského si vybere i ten, kdo miluje obrazy Josefa Lady, vzory světoznámé módní návrhářky Blanky Matragi, deky s různými motivy atd.

Více o všech produktech firmy Matějovský a o jejich kvalitě ložního prádla si můžete přečíst na stránkách firmy.

Matějovský

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže