Luxusní prádlo od Simone Pérèle si zamilujete

Klára Kudrnáčová
08. Srpen 2018

Simone Pérèle je společnost vyrábějící elegantní luxusní spodní prádlo. V roce 1948 ji založila mladá, nadšená a talentovaná korzetiérka z Paříže, která byla vizionářkou a již v tehdejší době měla odvahu a vůli osvobodit ženské tělo, aniž by jakkoliv slevila z perfektní kvality, pohodlí a estetického projevu.

Tak jako Simone Pérèle tvořila se svým manželem Wolfem Grodnerem legendární pár, stejně tak řídily později firmu vždy dvojice příslušníků rodiny. Nejprve jejich děti - Catherine a Phillipe Pérèle, které vedly podnik více než třicet let. Dnes podnik řídí třetí generace - vnoučata Mathieu Grodner ve funkci generálního ředitele a Stéphanie Pérèle jako ředitelka pro Značku & Výrobky. Firma si zakládá na jedinečném know-how a umění být vždy ve středu módních trendů.

Špičatým tvarem košíčků podprsenky, který byl kolem roku 1950 módním trendem, se pyšnila kultovní sada spodního prádla „Soleil“ (Slunce) z téhož roku. V roce 1960 firma předběhla svou dobu s řadou „Sole Mio“ z lycrové krajky, která byla tehdy na trhu použita úplně poprvé a byla inovací. V roce 2006 uvedla firma řadu „Andorra“, kterou tvoří první podprsenka ze speciální látky Spacer 3D (vzdušná).

 

V současnosti je společnost Pérèle součástí směru zdůrazňujícího obrodu stylu, kdy spoluvytváří nový obraz narušující zvyklosti trhu a vždy a za každých okolností zdůrazňujícího, že pro zdravé sebevědomí je důležité se ve svém těle cítit krásně a dobře.