Luxusní produkty do kuchyně od prémiové značky Dutchdeluxes

Redakce
20. Červen 2021
Čtenost článku je: 15825 [?]

Sehnat klasickou zástěru na vaření či si koupit servírovací talíř není složité. Ale znáte ten pocit, kdy se vám servírovací talíř rozpadne, či po nějakém čase přestane vyhovovat? Nebo se vám již stalo, že se na obyčejné zástěře udělaly rychle dírky a vy jste ji mohli rovnou vyhodit? Přesně to jsou nejčastější problémy, s nimiž se potýká spousta lidí. Ale nejen v luxusní restauraci, ale i u vás doma si zasloužíte luxus a precizní zpracování všeho, co v kuchyni používáte. Nejen že vám to dodá chuť pro vaření a učení se novým receptům, ale navíc se již nebudete muset strachovat, že po jednom použití vyhodíte zástěru, nebo že se vám servírovací talíř rozpadne pod rukama. Přesně to vám přinese luxusní značka kuchyňského nádobí Dutchdeluxes.

Značka Dutchdeluxes, kterou v Česku prodává společnost Premium Home, byla vytvořena v roce 2013 párem, který miloval vaření a kuchyni. Chtěli tak dodat do světa, do velkých restaurací i k vám domů kvalitní produkty, jež vám vykouzlí úsměv a dodají radost z vaření.

Dutchdeluxes se vyznačuje především svými kvalitními materiály, tvarem a jednoduchými, ale přesto elegantními barvami. Jako první přišla značka se servírovacími talíři XXL, které byly distribuovány v jasných barvách v klasickém masivním stylu dubu a ořechu, a tak se hodily téměř do každého interiéru. Další věcí, kterou Dutchdeluxes nadchlo svět, jsou úžasné kožené zástěry, které Premium Home nabízí v modré nebo černé barvě.

Značka miluje především tradice, kterých se stále drží, a nezapomíná ani na využívání přírodních materiálů. Ačkoliv by dodržování tradic mohlo znít staromódně, Dutchdeluxes vám ukáže, že tomu tak není. Žádný staromódní styl u nich totiž nenajdete! Dutchdeluxes nastavuje nový standard v kuchyňském a pohostinském prostředí, protože večeře a stolování jsou o tom, abyste se cítili dobře – a nejen ve vašem žaludku díky lahodným pokrmům – ale abyste se elegantně prezentovali a také tak vypadali!

Premium Home