Luxusní Resort One&Only na ostrově Kéa otevírá své brány

10. Červen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 10. 07. 2024

Řecký ostrov Kéa, známý pro svou malebnou krásu a klidnou atmosféru, se stává domovem nového luxusního resortu One&Only. Tento exkluzivní resort, který je prvním svého druhu na ostrově, je situován pouhých 45 minut jízdy člunem od Athén. Díky této snadné dostupnosti se stává ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají luxus a relaxaci nedaleko hlavního města.

One&Only Kéa Island nabízí svým hostům 63 moderně zařízených vil, z nichž každá disponuje vlastním bazénem a panoramatickým výhledem na Egejské moře. Design resortu respektuje tradiční architekturu ostrova a kombinuje ji s moderním komfortem. Hosté se mohou těšit na elegantní interiéry, které jsou inspirovány místním kulturním dědictvím a přírodními materiály.

Součástí resortu jsou také špičkové restaurace a bary, které nabízejí kulinářské zážitky z místní i mezinárodní kuchyně. Kromě toho jsou k dispozici třístupňové lázně, kde si hosté mohou dopřát různé wellness procedury a masáže. Milovníci aktivního odpočinku mohou využít nabídky sportovních aktivit, včetně jachtingu, potápění a pěší turistiky po okolních stezkách.

Resort One&Only Kéa Island klade důraz na autentické zážitky, které hostům umožňují objevovat krásy a kulturu ostrova. Organizované výlety a kulturní akce zahrnují návštěvy historických památek, ochutnávky místních vín a tradiční řecké tance. Tímto způsobem se hosté mohou plně ponořit do místního života a tradic.

Kromě luxusních ubytovacích kapacit resort nabízí také privátní rezidence k prodeji. Tyto exkluzivní nemovitosti jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají trvalý únik do ráje. S celkovou nabídkou prvotřídních služeb a vybavení se One&Only Kéa Island stává synonymem pro luxusní dovolenou na jednom z nejkrásnějších řeckých ostrovů.

Galerie