Luxusní sídlo na soukromém ostrově v Karibiku

23. Listopad 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 18325

Pokud hledáte dokonalé útočiště před shonem a stresem moderního života, možná vás zaujme tato nabídka na soukromém ostrově Jumby Bay v Karibiku. Na ostrově, který je součástí státu Antigua a Barbuda, se nachází jedno z nejexkluzivnějších a nejkrásnějších sídel v celém regionu. A nyní se prodává za 25 milionů dolarů.

Sídlo, které se nazývá Bananaquit, je pojmenováno podle malého a barevného ptáka, který je běžný na ostrově. Má rozlohu 9 291 čtverečních stop a skládá se z hlavní budovy a tří samostatných bungalovů. Celkem nabízí sedm ložnic, osm koupelen a dva půl koupelny. Všechny prostory jsou zařízeny v elegantním a tropickém stylu, s využitím přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen a bambus. Z každého pokoje je nádherný výhled na moře nebo na zahradu.

Hlavní budova je centrem sídla a obsahuje obývací pokoj, jídelnu, kuchyň, knihovnu, kancelář, ložnici a koupelnu. Obývací pokoj je otevřený a propojený s venkovní terasou, kde se nachází bazén, jacuzzi, lehátka, jídelní stůl a gril. Z terasy je také přístup k soukromé pláži, která je dlouhá 170 metrů a je lemovaná palmami. Na pláži je možné si užívat různé vodní sporty, jako je plavání, šnorchlování, kajakování nebo windsurfing.

Každý z bungalovů má dvě ložnice, dvě koupelny a vlastní verandu. Jsou ideální pro hosty nebo rodinné příslušníky, kteří si chtějí zachovat soukromí a nezávislost. Bungalovy jsou rozmístěny po celém pozemku, který má rozlohu 2,5 akru a je plný tropické vegetace, květin a ovocných stromů. Na pozemku se také nachází tenisový kurt, fitness centrum, garáž pro čtyři auta a heliport.

Sídlo Bananaquit je součástí resortu Jumby Bay Island, který je známý svou luxusní a uvolněnou atmosférou. Resort nabízí svým obyvatelům a hostům všechny možné služby a vybavení, jako je restaurace, bar, lázně, golfové hřiště, dětský klub, obchod se suvenýry a další. Resort je také domovem pro mnoho druhů zvířat, jako jsou pelikáni, leguáni, želvy nebo kolibříci. Ostrov Jumby Bay je přístupný pouze lodí nebo helikoptérou a je chráněný před vnějším rušením. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid, soukromí a harmonii s přírodou.

Galerie