Luxusní upcyclingované kožichy Mink&Honey jsou naprosto jedinečné!

26. Říjen 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12930

Nová módní značka Mink&Honey, za níž stojí návrhářka Tamara Suchá, je v Česku unikátním projektem určeným zákazníkům, kteří mají rádi kožešiny, originalitu a zároveň jim není lhostejný etický a ekologický rozměr módy. Koncept značky je v Česku naprosto unikátní, výjimečný je i ve světovém měřítku.

Módní kousky, které Mink&Honey nabízí, jinde nenajdete. Každý kus je originál a jejich majitelky mají jistotu, že jejich kožich nikdo jiný nevlastní. Ateliér Mink&Honey dává již jednou ušitým a nošeným kožešinám nový život. Nejprve dlouho shání vhodný materiál, kterému pak zkušené kožešnice dají tvar.

Upcycling kožešin je pro Mink&Honey výraz úcty k materiálu cestou, která je ekologická. V našem století se stal upcykling. který zdůrazňuje důležitost zachování původních materiálů, z nichž lze vyrobit výrobky s vyšší přidanou a užitnou hodnotou, doslova trendem.

V Mink&Honey si zakládají na osobním kontaktu se zákaznicemi, výjimečné v dnešní době je, že neprovozují žádný butik, obchod ani e-shop. O precizní práci Mink&Honey svědčí skutečnost, že každý rok vyrobí jen několik málo desítek modelů.

Dle Mink&Honey nosit kožich neznamená být staromódní. Produkty této značky jsou velmi trendy a rozhodně nejsou určeny jen pro výjimečné příležitosti.

Výrobky z kožešiny nemusí nikomu viset ve skříni pro takzvaně „lepší příležitost“. V Mink&Honey se domnívají, že kožešiny jsou vhodné i pro běžné nošení. A pro ty od Mink&Honey to platí dvojnásobně!

Galerie