Luxusní voňavé potěšení pro dámy i pány přináší Carolina Herrera

Redakce
09. Září 2019

Toužíte po vůni, která bude synonymem Vaší osobnosti a leccos o Vás prozradí, ještě než sami promluvíte? Nebo si chcete zpříjemnit nadcházející chladné dny zajímavou vůní v krásném flakónu? Carolina Herrera představuje novou vůni pro ženu a muže, která vám rozradostní deštivý podzim. Pokud sháníte dárek pro partnerský pár, s touto kombinací nešlápnete vedle!

Pro něžné pohlaví vznikla romantická květinová vůně CAROLINA HERRERA CH QUEENS, kterou otevírají červený grapefruit, neroli a červené mořské řasy. V srdci vůně se snoubí pivoňka a ylang-ylang, základ doplňují santalové dřevo s vanilkou. Krásný a velmi ženský flakón se zlatavým víčkem doplňuje na růžovém podkladu srdce protnuté Amorovým šípem, které značí vášeň. Parfémovaná voda pro ženy je dostupná ve 100 ml balení. Staňte se jeho královnou s okouzlující a svůdnou dámskou vůní Carolina Herrera Ch Queens!

Pro muže vznikla pod taktovkou světoznámé módní a parfémové značky Carolina Herrera královská vůně s názvem CAROLINA HERRERA CH KINGS. Aby se dámská i pánská vůně vzhledově doplňovaly, dominuje luxusnímu flakónu stejné zlatavé víčko. Celkově se svým složením a designem prezentuje jako karetní hra lásky. Pravý gentleman ocení gurmánské kakaové tóny, které se prolínají celou vůní společně s levandulí či hřejivým kardamomem. Doplňují je šalvěj, ananas, tonkové boby, smyslná ambra a pižmo. Vůně je k dostání ve 100 ml balení. S novou vůní King má každý muž karty ve svých rukou!