Luxusní značka Fendi a její kolekce podzim–zima 2020/2021

Zdroj: https://www.fendi.com/
12. Leden 2021
Čtenost článku je: [?]

Luxusní značky se dnes stávají symbolem – stále více a více lidé nejraději chodí oblékaní v elegantní a moderní módě, která dokonale podtrhuje jejich postavení ve společnosti. A momentálně se již tento trend netýká pouze obchodních záležitostí, kdy si na sebe businessmani oblečou luxusní sako, košili, drahé hodinky a jdou na schůzku s významným obchodním partnerem, kterému tak dokazují, že si umí na tyto věci vydělat. V dnešní době zasahuje luxusní a elegantní oblečení i do všech možných volnočasových aktivit.

Takovéto tvrzení dokazuje i velmi ceněná módní značka Fendi, jejíž počátky se datují až k roku 1918, kdy si její zakladatelka Adele Casagrande otevřela první butik. Následně se provdala za manžela Edoarda Fendi a po jeho příjmení pojmenovala právě tuto dnes velmi věhlasnou firmu.

Zdroj: https://www.fendi.com/

Zdroj: https://www.fendi.com/

Fendi se může chlubit tím, že se nejedná pouze o pánskou a dámskou značku, kterou by bylo možné nosit jen na módní a společenské akce, ale můžete s ní jednoduše vyjít i mezi lidi do ulice a nepřipadat si tak zvláštně. A to je právě jedním z aspektů, proč se Fendi stává tak oblíbenou luxusní značkou.

Nová dámská kolekce Fendi, která je určena pro podzim–zimu 2020/2021 přináší spoustu krásných produktů od spodního prádla, podprsenek až po úžasné teplé vesty či svetry. V zimním (a především tak chladném) období samozřejmě nemůže chybět kabát, ale také šaty, které si na sebe můžete vzít na nějakou významnou událost, která vás v rodině může čekat.

Zdroj: https://www.fendi.com/

Zdroj: https://www.fendi.com/

Nezapomeňte, že zima ještě nekončí, oblékněte se tak do příjemného, elegantní, luxusního a teplého oblečení značky Fendi i vy sami!

FENDI