Luxusní značka spodního prádla LISE CHARMEL

27. Duben 2020
Čtenost článku je: 12721 [?]

Luxusní spodní prádlo je v dnešní době snem každé ženy. Značka LISE CHARMEL nabízí nejpohodlnější a nejjemnější v oboru, kterému snad nikdo neodolá. Již dlouhou dobu dosahuje v této kategorii značka těch nejvyšších pozic a díky smyslu pro komfort a krásu se stala jednou z nejoblíbenějších mezi ženami.

Značka LISE CHARMEL vyrábí nejpohodlnější spodní prádlo již od padesátých let minulého století. Svou činnost započala v hedvábné čtvrti starého Lyonu, a dostala se do života nejen krásných žen, ale i mužů, kteří touto značkou dělají radost svým drahým polovičkám. Roku 1975 se majitelem LISE CHARMEL stal pan Jacques Daumal, který značku povýšil na nejvyšší úroveň.

Dnes kolekce vznikají ve třech vlastních návrhářských studiích – jmenovitě ve francouzském Lyonu, ve světovém městě lásky Paříž a v Itálii. Předností výroby jsou tradiční řemeslné postupy spolu s inovativními výrobními technologiemi, díky nimž prádlo dosahuje té nejvyšší kvality.

Značka začala v roce 2008 jako první používat vyšívané hedvábí a zároveň jako jediná vyrábí hedvábné podprsenky bez výztuže. Dalším luxusním materiálem, který musíme zmínit, je použití tzv. hrubé krajky Guipure od renomovaných švýcarských a rakouských výrobců. Velká část kolekce je z vyšívaného tylu italských firem, doplněná
zdobením nebo dalšími aplikacemi dle nejmodernějších módních trendů.

Doménou značky je též kreativita při navrhování exkluzivních kreseb a potisků svých výrobků, které nikde jinde nenajdete a ze kterých si vybere doslova každý.

Velký důraz je kladen na dlouhodobý výzkum vývoje materiálů s využitím všech nejmodernějších technologií. Samozřejmostí je maximální ohled na životní prostředí, ekosystém a trvalost a kvalitu materiálů. LISE CHARMEL se stala jednou z prvních značek, která pro ženy započala produkci prádla vyrobeného z krajky Leavers – nyní může nést tato krajka jako jediná označení „Krajka z Calais“.

Symbolem francouzského prádla a synonymem pro luxusní produkty té nejvyšší kvality po celém světě se značka LISE CHARMEL nestala jen tak. Může za to inovace a kreativita, kterou do svých výrobků značka vkládá každým detailem, dále dokonalý komfort, prvotřídní střih a kvalita výroby. Za cíl si LISE CHARMEL klade zvýraznit dámskou siluetu díky mimořádnému stylu, který vychází z osobité vize elegance s ohledem na vysoké nároky současných žen i jejich partnerů.

Díky dlouholetým zkušenostem se LISE CHARMEL věnuje i produkci plavkových kolekcí, které reprezentují značku na trhu již 20let.

Lise Charmel