Magnum se stal průkopníkem čokolády a může se pochlubit novinkou

Redakce
22. Prosinec 2020
Čtenost článku je: 16098 [?]

Milujete zmrzlinu a zároveň nedokážete odolat výtečné chuti prémiové čokolády? V tom případě určitě nemá cenu váhat! V dnešním článku si totiž představíme novinku od značky Magnum, která vás rozhodně nadchne – můžeme vás také ujistit, že až se jednou do této zmrzliny zakousnete, budete ji milovat už navždy! Expertem na čokoládu a průkopníkem v čokoládovém světě, který právě tuto novinku představuje, se samozřejmě stává značka Magnum.

Magnum Ruby, dlouho očekávaná novinka roku 2020 od experta přes zmrzlinu a čokoládu Magnum, se stává netradičním spojením kombinace lahodné zmrzliny z bílé čokolády, malinovým krémem a čokoládovou polevou z Ruby kakaových bobů.

Nový nanuk od Magnum nadchne nejenom chuťové pohárky, ale zároveň také potěší vaše oči. Nevšední odstín rubínové barvy, stejně jako příchuť připomínající maliny, se v tomto typu čokoládové polevy vyskytují zcela přirozeně a bez umělých přísad, takže pomůžete i vašemu zdraví. Právě díky kombinaci polevy z Ruby kakaových bobů a zmrzliny z bílé čokolády se do značky Magnum zaručeně zamilujete.

Možná vás již napadla otázka, v čem spočívá kouzlo růžové čokolády – jedná se o unikátní výrobní proces, během nějž se z kakaových bobů odrůdy Ruby uvolňuje přirozená chuť bobulovin a zároveň vyniká jedinečný barevný tón. Za vznik novému druhu čokolády dala společnost Barry Callebaut, což je přední výrobce prémiových čokolád s více než 175 lety zkušeností. A tak si dnes můžete pochutnat na něčem jedinečném.

Rubínová čokoláda byla uvedena v roce 2017 a zařadila se tak mezi tři již známé druhy čokolády – hořká, mléčná a bílá. Díky výjimečné chuti a ohromujícímu vzhledu se dostalo čtvrtému typu čokolády velkého ohlasu nejen ze strany šéfkuchářů a cukrářů.

Až si pochutnáte na této úžasné novince, nebojte se, že by příští rok nebyl podobný. Značka Magnum pro vás má připravené úžasné překvapení i pro rok 2021!

Unilever

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže