Majaland, největší krytý zábavní park v Čechách, nabízí horskou dráhu, skluzavky i kolotoče

Vikova horská dráha
20. Září 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 20. 10. 2022

Jen pár minut od pražského Letiště Václava Havla najdete zhmotněný sen všech dětí. Horskou dráhu, kolotoče, skluzavky a další atrakce, pod střechou a v duchu oblíbené včelky Máji, čmeláka Vilíka a vikinga Vika, doplňuje dětské divadélko, jezírko s lodičkami i obří lezecký strom. To je první zábavní park Majaland v České republice.

V České republice chyběla nejen horská dráha, ale i velký zábavní park, jak ho známe z většiny evropských zemí. Rozhodli jsme se proto spojit s belgickou společností Plopsa, která v Evropě provozuje osm zábavních parků, a dětem z celé České republiky přivézt do Prahy koncept, který si užívají miliony spokojených návštěvníků ročně,“ přibližuje ředitel projektu Majaland Praha Otto Jerman a dodává, „celý park, jednotlivé atrakce i doprovodný program tematicky ladíme v duchu pohádkových postaviček včelky Máji, Vilíka a Vikinga Vika.“

Vikova skluzavka

Vikova skluzavka

Hlavním lákadlem největšího krytého zábavního parku v České republice bude bezesporu hned třináct nejmodernějších atrakcí. Nechybí 220 metrů dlouhá horská dráha, na které se každou hodinu sveze až 550 lidí rychlostí 40 kilometrů v hodině, až deset metrů vysoké kolotoče, třiatřicetimetrová skluzavka, obří houpačky či autodrom. Těmito atrakcemi to ale rozhodně nekončí. „Majaland je rodinný zábavní park se vším všudy. Vedle atrakcí proto nabídne třeba i dětské divadlo, hračkářství a restauraci. A také úplně fantastickou příležitost, jak oslavit narozeniny, uspořádat párty nebo si užít koncert dětských idolů,“ říká Otto Jerman.

Majaland najdete v POP Airport a navštívit ho můžete každý den mezi desátou ranní a osmou večerní. A pozor! Do Majalandu se zaručeně budete chtít vrátit. Zvažte proto celoroční vstupné za tisíc, respektive dva tisíce korun.

Vikova horská dráha

Vikova horská dráha

V POP Airport navíc můžete navštívit jednu z největších privátních sbírek dinosaurů na světě Dinosauria Museum Prague a nakoupit za výhodné outletové ceny se slevami 30 až 80 procent v obchodech tuzemských i světových značek.

Motýlí kolotoč

Motýlí kolotoč

Galerie

Vikova skluzavka
Vikova horská dráha
Motýlí kolotoč
Padající list
Majaland Shop
Divadélko Majaland
Lodičky
Lezecký strom