Majitelka Misha/hair studia - Cenu veřejnosti České republiky a pomoc potřebným

10. Říjen 2019
Čtenost článku je: 15789 [?]

Misha Čadková, neuvěřitelná kadeřnice, majitelka skvělého Misha/hair studia, kreativní ředitelka HCF a zároveň Ambassadorka pro Loreal Professionel, byla vybrána z tisíce těch nejlepších soutěžících a z tisíců těch nejkvalitnějších vlasových kolekcí do kategorie „Cena veřejnosti České republiky.“

Uvidíme, jak se Misha popere se všemi skvělými protivníky, a budeme jít věřit, že vše vyhraje.

Kromě nominace do této velké soutěže pomáhá Misha/Hair studio i potřebným. Opět se zde konala akce, která si klade za cíl přinášet radost lidem. Misha/Hair studio spolupracuje s nadací Terezy Maxové a dále také s projektem, který přináší úsměv maminkám z azylových domů. A o co vlastně jde?
Maminky přijdou k nám do salonu a my z nich uděláme opravdu pravé dámy. Vezmou si je „do parády,“ ti nejzkušenější kadeřníci, kteří společně s nimi vymyslí proměnu a úpravu včetně líčení.

Salon se může pyšnit tím, že tentokrát nepomohl pouze maminkám, ale i jedné dceři, která společně se svou matkou přišla do studia, jelikož se maminka chtěla vzdát úpravy pro svou dceru, Misha/hair studio jim ale vyhovělo tak, aby nakonec byly spokojené obě.

Studio si váží pozitivních ohlasů všech maminek, které nás v tento den navštívily. Můžeme citovat pár jejich vět: „Prostředí je rozzářené, je tu všechno, co má být v salónech, nic zde nechybí a hlavně jsou tu úžasní lidé.“

Sám mohu říci, že si cením práci, kterou Misha/Hair studio pro takové maminky udělá, jelikož poté vycházejí z jejich salonu všechny spokojené, šťastné a jako znovuzrozené.
Salon doufá, že vzhled a krása Vám může dodat nejvíce sebevědomí v těžkých dnech či v životních situacích.
Studio vzkazuje, že to ten den všem moc slušelo a již se těší na příště!

MISHA HAIR STUDIO