Mama Shelter: nejlepší terasa v Praze opět otevřena!

Redakce Luxus.cz
05. Červen 2019

Mama Shelter Praha je hotelem s velkou postelí, nadrozměrnou televizí a vysokorychlostním bezplatným Wi-Fi připojením, ale také skvělým místem k jídlu, pití, tanci, večírkům a oslavám. Nyní tento oblíbený hotel otevírá na letní sezónu svoji letní terasu, na níž si budete užívat vše, co Mama nabízí. Jaro je tady, je škoda sedět uvnitř, přijďte do Mama Shelteru a užívejte si sluníčka!

Pokud hledáte místo, kde strávit konec jara a léto, pak má pro vás Mama Shelter jasnou odpověď. Disponuje opravdu velkou  terasou, na níž můžete začínat den s ranní kávou a užít si snídani. Skvělé snídaně v Mama Shelteru nabízejí širokou nabídku domácího pečiva, vajíček na nejrůznější způsoby, velké množství druhů sýrů a uzenin, ovoce, zeleninu a ještě mnohem vice. 

Na terase si v klidu vypijete svůj šálek kávy a necháte sluníčko, aby vás nabilo energií, kterou budete potřebovat k přežití dne v srdci velkoměsta. Přes oběd si můžete pochutnat na zdravé nabídce. Velmi populární jsou zde Poke Bowl a nejrůznější saláty, od tradičního šopského po čočkový se ztraceným vejcem. A kdy jindy, než nyní, si nedat skvostné jarní závitky?

Na menu Mama Shelteru najdete i další skvělé věci, jako kuřecí a zeleninové gyozas, hummus s chlebem focaccia, tuna tataki a italskou burratu. Měli jste těžký den v práci? Vezměte přátele a přijďte po práci na skvělou pizzu a drinky a tančete až do rána. DJs čekají hned vedle terasy v úžasném Mama baru. Jejich skvěle namíchaná hudba tu zní ve čtvrtek, pátek a sobotu.

Terasa Mama Shelteru je skutečnou oázou v ruchu velkoměsta, které oživuje svými barvami a unikátní atmosférou. Relaxujte na pohodlných sedačkách, houpacích křeslech a lavicích a užívejte si péči ochotného personálu, který splní každé vaše přání. Když jednou Mama Shelter zakusíte, budete se chtít sem stále vracet.

Pokud vás baví sledovat sporty, stačí sejít po schodech do MAMA’s Garden Bar! Zde můžete sledovat sportovní přenosy na velkých obrazovkách nebo plátně, ale také se s přáteli utkat v kulečníku nebo stolním tenise. A až na vás přijde hlad, bude tu pro vás Garden Bar menu, které nabízí klasiky jako burgery, hotdogy, nakládaný hermelín nebo hovězí tatarák. Nebo si prostě jen dejte studené pivo na zahrádce. Děti a pejskové jsou vítáni!

 

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor