MAMA Shelter: oáza pohostinnosti v originálním designu

Redakce Luxus.cz
17. Duben 2019

Hotely MAMA Shelter jsou křižovatkou pro lidi všech věkových kategorií, národností, kultur a etnického původu. V tomto oduševnělém prostoru panuje přátelská atmosféra, díky které se sem lidé rádi vracejí, a nejen díky ní. První hotel MAMA Shelter byl v Paříži, brzy na to i v dalších světových městech, až jsme se ho dočkali také my.

MAMA SHELTER není jen hotelem, kde najdete obří postele a televize nebo bezplatnou vysokorychlostní wifi. Je oázou pohostinnosti, ve které je dostatek místa pro všechny. Je prostorem určeným k práci, lásce, snění, zpěvu, k návratům po dlouhých nocích. MAMA je místem, kde se mladí tvůrci a rockeři současné Prahy volně mísí se zvědavými turisty a byznysmeny na služebních cestách.

Pro zhmotnění uvedené vize si MAMA vybrala legendární PARKHOTEL. Jedinečná architektura Zdeňka Edela s typickými minimalistickými čistými liniemi 60. let se dočkala velmi citlivého přístupu. Zachovány byly také jedinečné prvky jako nenapodobitelná recepce či české tapisérie, které se mísí se zábavným a různorodým stylem MAMA SHELTERU. Jalil Amor, jeden z nejvěrnějších žáků Philippe Starcka, vytvořil nápaditý interiér, francouzský umělec Beniloys zase dostal prostor k vyjádření svého osobního vnímání pražské historie prostřednictvím maleb na stěnách a stropech restaurace a hotelu.

Celkem 238 pokojů působí velmi vkusně. Po náročném dni zde hosté spočinou na saténových prostěradlech ze stoprocentní bavlny, třeba za sledování hollywoodských trháků i filmů z kategorie XXX. Také návštěva koupelny je příjemná. K dispozici jsou tu přírodní organická mýdla a krémy značky MAMA SKIN by Absolution a hebké, 650gramové plyšové ručníky.

Na nefalšovanou kuchyni v domácím stylu mohou hosté zajít do jedné ze dvou hotelových restaurací. Restaurace MAMA nabízí jak velké dřevěné stoly pro větší kolektivy, tak klidné posezení ve dvou. Na menu restaurace naleznete česká, francouzská, americká a italská jídla. Na dobrý koktejl mohou zajít do lounge se sedmnáctimetrovým barem. Pro pracovní účely je vyčleněno celkem šest zasedacích místností. Po práci by hosté měli zajít do MAMA’s Garden Bar, který je určen všem, kdo milují uvolněné hospodské prostředí s kulečníkem, stolním fotbalem, videohrami a obrazovkami pro sledování všech myslitelných sportů.

V MAMA Shelter zkrátka mají pro každého něco.

MAMA Shelter

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže